Умови використання

Основні поняття
 
Відвідувач Сайту - особа , що прийшло на сайт //1001rich.com.ua без мети розміщення Замовлення.
 
Користувач - фізична особа , відвідувач Сайту , що приймає умови цієї Угоди та бажає розмістити Замовлення на сайті //1001rich.com.ua
 
Покупець - Користувач , що розмістив Замовлення на сайті //1001rich.com.uaв мету придбання товару для особистих потреб .
 
Продавець - компанія //1001rich.com.ua
 
Інтернет -магазин - Інтернет - сайт, розташований в мережі інтернет за адресою //1001rich.com.ua , де представлені Товари , пропоновані
 
Продавцем для придбання , а також умови оплати і доставки Товарів Покупцям .
 
Сайт - //1001rich.com.ua
 
Товар - товари , представлені до продажу на Сайті Продавця .
 
Замовлення - належним чином оформлений запит Покупця на придбання та доставку за вказаною Покупцем адресою Товарів , обраних на Сайті.
 
Загальні положення
 
Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет- магазин за адресою //1001rich.com.ua
Замовляючи Товари через Інтернет- магазин , Користувач погоджується з умовами продажу Товарів , викладеними нижче (далі - Умови продажу товарів). У випадку незгоди з цими Угодою користувача (далі - Угода) Користувач зобов'язаний негайно припинити використання сервісу і покинути сайт //1001rich.com.ua
 
Ці Умови продажу товарів , а також інформація про товар , представлена ​​на Сайті, є публічною офертою відповідно до ст . 633 Цивільного кодексу України .
 
Угода може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувача / Покупця . Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її опублікування на Сайті , якщо інше не передбачено умовами цієї Угоди.
 
Угода набуває чинності з моменту відправки Покупцеві Продавцем електронного підтвердження прийняття Замовлення при оформленні Покупцем Замовлення без авторизації на Сайті , а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення по телефону.
 
Договір роздрібної купівлі- продажу вважається укладеним з моменту видачі Продавцем Покупцеві касового чи товарного чека або іншого документа, що підтверджує оплату товару.
 
Повідомляючи Продавцю свій e - mail та номер телефону , Відвідувач Сайту / Користувач / Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку Продавцем , а також третіми особами, що залучаються ним для цілей виконання зобов'язань перед Відвідувачами Сайту / Користувачами / Покупцями , з метою здійснення розсилок рекламного та інформаційного характеру , що містять інформацію про знижки , майбутніх і діючих акціях та інших заходах Продавця , про передачу замовлення в доставку , а також іншу інформацію , безпосередньо пов'язану з виконанням зобов'язань Покупцем в рамках Публічної оферти .
 
Предмет угоди
 
Предметом цієї Угоди є надання можливості Користувачеві набувати для особистих , сімейних , домашніх і інших потреб , не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності , Товари , представлені в каталозі Інтернет- магазину за адресою //1001rich.com.ua
Дана Угода поширюється на всі види товарів і послуг , представлених на Сайті , поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет -магазину.
 
Реєстрація на сайті
 
Реєстрація на Сайті не є обов'язковою для оформлення Замовлення .
Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Користувачем при реєстрації.
Користувач зобов'язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані Користувачем при реєстрації. У разі виникнення у Користувача підозр щодо безпеки його логіна і пароля або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами , Користувач зобов'язується негайно повідомити про це Продавця , направивши відповідний електронний лист .
Спілкування Користувача / Покупця з операторами Call - центру / менеджерами та іншими представниками Продавця має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі і комунікаційного етикету . Строго заборонено використання нецензурних слів , лайки, образливих виразів , а також погроз і шантажу , в незалежності від того , в якому вигляді і кому вони були адресовані.
 
Товар і порядок здійснення покупки
 
Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів , представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії є ​​простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару . Супроводжуючі Товар опису / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити помилки. Для уточнення інформації по Товару Покупець повинен звернутися в Службу підтримки клієнтів. Оновлення інформації , представленої на Сайті , проводиться кожні 30 хвилин.
У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця , останній має право виключити зазначений Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця , повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення за адресою, вказаною Покупцем при реєстрації ( або дзвінком оператора Call- центру Продавця ) .
Замовлення Покупця оформлюється згідно з процедурами , зазначеними на Сайті в розділі « Оформлення Замовлення ».
Покупець несе повну відповідальність за надання невірних відомостей , що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем .
Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом направлення електронного повідомлення за адресою, вказаною Покупцем при реєстрації , або по телефону. Менеджер , обслуговуючий дане Замовлення , уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки , яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу , необхідного для обробки і доставки Замовлення.
Очікувана дата передачі замовлення в службу доставки повідомляється Покупцеві менеджером , обслуговуючим Замовлення , електронною поштою або при контрольному дзвінку Покупцеві .
 
Доставка замовлення
 
Товар доставляється поштовим оператором у вигляді поштового відправлення з післяплатою . Способи , а також приблизні терміни доставки Товарів вказані на Сайті в розділі «Способи доставки » за адресою . Конкретні терміни доставки можуть бути узгоджені Покупцем з оператором Call - центру при підтвердженні замовлення .
Територія доставки Товарів , представлених на Сайті , обмежена межами України .
Затримки у доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини , що сталися не з вини Продавця .
При доставці Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, зазначеній у Замовленні як одержувач (далі Покупець і третя особа іменуються « Одержувач »). При неможливості отримання Замовлення , оплаченого за допомогою готівкового розрахунку , зазначеними вище особами , Замовлення може бути вручений особі , який може надати відомості про Замовленні (номер відправлення і / або ПІБ Отримувача ) , а також оплатити вартість Замовлення в повному обсязі особі, яка здійснює доставку Замовлення.
Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення та проставлення Одержувачем Замовлення підписи в документах , що підтверджують доставку Замовлення.
Вартість доставки кожного замовлення розраховується індивідуально , виходячи з ваги Товару , регіону і способу доставки , і вказується на Сайті на останньому етапі оформлення Замовлення.
Обов'язок Продавця передати товар Покупцеві вважається виконаним у момент отримання Покупцем відправлення , як цей момент визначається відповідно до діючих правил поштового зв'язку.
Порядок доставки та розкриття Відправлень , що містять товар , визначається діючими правилами поштового зв'язку.
При прийнятті Замовлення від кур'єра , Одержувач зобов'язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленій кількості , асортименту і комплектності Товару , а також перевірити термін служби доставленого Товару і цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до доставленому Товару Одержувач розписується в « Бланке доставки замовлень» і оплачує Замовлення . Підпис у постачальних документах свідчить про те , що претензій до Товару Одержувачем не заявлена ​​і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов'язок щодо передачі Товару .
Час знаходження кур'єра за адресою Одержувача обмежений 15 хвилинами .
Уточнити дату , час і при необхідності маршрут доставки , можна у менеджера , який зв'язується з Покупцем для підтвердження Замовлення.
Користувач розуміє і погоджується з тим, що:
здійснення доставки - окрема послуга , яка не є невід'ємною частиною придбаного Покупцем Товару , виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару та здійснення платежу за нього . Претензії до якості придбаного Товару , що виникли після отримання та оплати Товару , розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійними зобов'язаннями Продавця . У зв'язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві право вимоги доставки придбаного Товару в цілях гарантійного обслуговування або заміни , не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару допомогою виїзду до Покупця і не має на увазі можливість повернення вартості доставки Товару у випадках , коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такої , відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів » ..
 
Оплата товару
 
Ціна товару вказується в гривнях і включає в себе податок на додану вартість , а також вартість доставки .
Ціна Товару вказується на Сайті. У разі невірного зазначення ціни замовленого Покупцем Товару , Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення по виправленої ціною або анулювання Замовлення . При неможливості зв'язатися з Покупцем дане Замовлення вважається анульованим . Якщо Замовлення було оплачено , Продавець повертає Покупцеві оплачену за Замовлення суму тим же способом , яким вона була сплачена .
Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.
Оплата Товару здійснюється Покупцем готівковими коштами при отриманні Замовлення у сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеної на Сайті з урахуванням знижок.
Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок , бонусів , порядок і умови нарахування вказані на Сайті і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.
 
Повернення товару та грошових коштів
 
Повернення Товару здійснюється відповідно до «Умов повернення » , зазначеними на Сайті.
Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі- продажу протягом 14 календарних днів з дня отримання Товару , не рахуючи дня покупки , за винятком Товарів , які не підлягають обміну та поверненню відповідно до п. 7.2.4 . цієї Угоди.
Товар, що повертається , з усіма пломбами , ярликами повинен бути висланий Покупцем поштою за адресою інтернет магазину зазначеною на сайті , з вкладенням таких документів: власноруч заповнену заяву про повернення товару , копія паспорта та копія ідентифікаційного номера покупця , квитанція про оплату товару
Повернення Товару належної якості
Повернення Товару належної якості можливий у випадку , якщо товар не використовувався , збережено його товарний вигляд , споживчі властивості , пломби , ярлики , а також збережено розрахунковий документ , виданий Покупцеві разом з проданим товаром.
При відмові Покупця від Товару Продавець повертає йому вартість повернутого Товару , за винятком витрат Продавця , пов'язаних з доставкою повернутого Покупцем Товару , протягом 30 днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця разом з заповненим Покупцем заявою на повернення .
Якщо на момент звернення Покупця аналогічний товар відсутній у продажу у Продавця , Покупець має право відмовитися від виконання цієї Угоди і зажадати повернення сплаченої за вказаний товар грошової суми . Продавець зобов'язаний повернути сплачену за повернутий товар грошову суму протягом 30 днів з дня повернення Товару .
Не підлягають поверненню , панчішно -шкарпеткові вироби , білизна натільна , парфюмерно- косметичні вироби , ювелірні вироби тощо ( відповідно до Додатку № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 М 172).
Повернення Товару неналежної якості :
Під товаром неналежної якості мається на увазі товар , який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну , або оформлення від заявлених в описі на Сайті не є ознакою неякісність або дисфункції Товару .
Зовнішній вигляд і комплектність Товару , а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару .
Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару , його кількості , комплектності і товарним виглядом не приймаються.
Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості та інше не було заздалегідь обумовлено Продавцем , Покупець має право скористатися положеннями ст. 8 «Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості » Закону України «Про захист прав споживачів».
Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 30 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги (п. 4 ст. 12 Закону України «Про захист прав споживачів »).
Повернення грошових коштів здійснюється посредствам повернення вартості оплаченого Товару поштовим переказом.
Гарантійний термін на Товари встановлюється виробником і зазначається на етикетці або на ярлику . Продавець забезпечує належне застосування, використання товарів протягом гарантійного терміну.
Продавець не відповідає за недоліки Товару , якщо вони виникли після його передачі Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару , дій третіх осіб , випадку або непереборної сили .
 
Відповідальність
 
Продавець не несе відповідальності за шкоду , заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів , придбаних в Інтернет-магазині.
Продавець не несе відповідальності за зміст і функціонування зовнішніх сайтів .
 
Додаткові умови
 
Продавець має право переуступати або яким-небудь іншим способом передавати свої права та обов'язки, що випливають з його відносин з Покупцем , третім особам.
Інтернет -магазин і надані сервіси можуть тимчасово частково або повністю недоступні унаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.
До відносин між Користувачем / Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України .
У разі виникнення питань і претензій з боку Користувача / Покупця він повинен звернутися до Продавця по телефону або іншим доступним способом. Всі виникаючі спори сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів , при недосягненні угоди суперечка буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України .
Визнання судом недійсності якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.
Товарів на складі:
Немає в наявності