Шахові фігури

146грн.

Комплект шахових фігур і фішок (шашок) GY9866

    ..
Матеріал
Матеріал фігур: пластик
Розміри фігур
Висота короля: 65 мм
діаметр шашкі: 25 мм
висота короля від-до: 51 мм - 70 мм
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Шахові фігури - це те, що задає стиль всієї шаховій грі, правильний вибір фігур гарантує комфорт і зручність у грі, а також відчуття неповторності та оригінальності кожної окремої партії.

Фігури для шахів «Стаунтон» - особливості дизайну

Можливість широкого вибору фігур для гри в шахи на сьогоднішній день досить велика, популярність даної гри не слабшає, виробники шахових наборів намагаються йти в ногу з часом і виготовляють дійсно чудові вироби.
Зараз можна придбати пластикові, дерев'яні фігури, гнучкі цінові категорії дозволяють досить вільно вибирати відповідний комплект. У нашому інтернет-магазині представлений один з кращих і найбільш поширених видів шахових фігур - так званий дизайн «Стаунтон». Своє ім'я дані фігури отримали на честь відомого англійського шахіста Говарда Стаунтона, який не знав собі рівних у середині позаминулого століття. Такий дизайн шахових фігур є класичним на сьогоднішній день, фігури «Стаунтон» рекомендовані Міжнародною шаховою організацією для проведення світових змагань.

Особливості шахових фігур і основні характеристики

У нашому інтернет-магазині шахові фігури «Staunton» представлені брендом Węgiel - польським виробником. Доступна ціна та висока якість вироблених фігур роблять польську компанію однією з найавторитетнішою у виробництві фігур для шахів.
Ми пропонуємо кілька популярних наборів шахових фігур. Зазвичай такий різновид фігур виготовляється з міцного дерева - з клена і буку. Це гарантує високий ступінь міцності і великий термін експлуатації.
Наприклад, набір «Стаунтон №6» є найпоширенішим серед професіоналів, що використовують такі фігури на змаганнях. Особливістю конструкції є металева серцевина, яка з'єднується з дерев'яним корпусом, таким чином гарантується стійкість фігури. Розмір шахових фігур даного різновиду досить невеликий, тому їх сміливо можна використовувати на дошках майже будь-яких площ.
А ось набір «Стаунтон №7» відрізняється тим, що фігури в ньому досить великі, тому такі шахові фігури купити можуть власники великих дощок. Варто також відзначити, що низ фігур проклеюється спеціальної оксамитовою тканиною, щоб полегшити рух фігури по дошці - зробити його більш плавним і вільним.
Фігури всіх наборів можуть бути укомплектовані в пакет, а можуть продаватися зі спеціальним дерев'яним валізкою. Звичайно, дерев'яні валізки значно зручніше у використанні, вони мають два відсіки для чорних і білих фігур для більшого комфорту у використанні комплекту.
Таким чином, шахові фігури купити ви можете в нашому інтернет-магазині, вибравши відповідний набір «Стаунтон» з широкого асортименту. Ми гарантуємо вам граничне якість одного з кращих польських виробників.


text_st
button_out_of_stock