Шашки

Гра в шашки - одна з найпопулярніших як на професійному рівні, так і на аматорському, побутовому. Це відмінна розвага, але також і інтелектуальна тренування мозкових здібностей. Для такого тренування наш інтернет-магазин пропонує набір комплектів для гри в шашки.

Набори для гри в шашки: основні характеристики

У нашому інтернет-магазині ви знайдете різноманітність дощок і фішок для шашок. Варто визначитися, в які шашки ви маєте намір грати - в класичні або ж спробувати проявити себе в різних різновидах цієї гри. Комплекти для гри в шашки можуть відрізнятися своїми габаритами: невеликі дошки підійдуть для подорожей, ігор на природі - вони компактні і дуже мало важать; дошки великих габаритів підійдуть скоріше для професійної гри - вдома чи на змаганнях.
Набір класичного комплекту шашок представлений польським виробником Gniadek, який давно завоював авторитет як один з кращих виробників дощок для шахів і шашок, фігурок і фішок. Ось така модель комплекту для гри в шашки якраз і дозволить вам весело і з користю проводити час на відпочинку. Це компактна дошка зі складаним поверхнею, всередині якої окремі отвори для кожної фішки. Дерев'яна дошка виготовлена ​​за високоякісним технологіям, вам гарантована міцність і великий термін її експлуатації. Ще одна особливість даної моделі - це магніти, вбудовані в дошку і в фігурки. Це дозволяє з комфортом грати за будь-яких обставин: на незручній поверхні, в машині при дорожньої струси, а також просто не боятися зачепити дошку і розгубити всі фішки.
Любителі поекспериментувати можуть шашки купити в нестандартному комплекті - з дошкою на 64 або 100 клітин. В даний час це дуже поширені види дощок, так як проводяться турніри в стокліткові шашки, а дошка на 64 клітки може використовуватися для різних видів гри: росіяни, бразильські, італійські шашки, пул, зворотні шашки та інше. Кожна дошка зі складаним поверхнею виготовлена ​​з міцної деревини, усередині дошки розташовані отвори для кожної фішки. На такі шашки магазин наш робить постійні та знижки і дає можливість зробити необхідну модель під замовлення.

Шашкова дошка для незрячих

Наш інтернет-магазин пропонує особливу модель комплекту шашок - шашковий набір для незрячих людей. Особливістю такого набір є особлива конструкція дошки і фігурок. Для розрізнення темних і світлих клітин розробники зробили темні опуклими і з невеликими отворами посередині, а світлі клітини залишилися витопленого. Самі ж фігурки зроблені також з великими відмінностями: вони розрізняються за розміром і формою. Такі шашки купити необхідна для незрячих людей, які можуть зануритися в захоплюючу і цікаву гру.
Таким чином, шашки магазин наш пропонує в широкому асортименті з наявністю оригінальних комплектів для гри в цікаві різновиди шашкових змагань.


У даній категорії немає товарів.

text_st
button_out_of_stock