Шахові дошки

Вибір шахової дошки для гри - одне з найважливіших рішень, оскільки дошка повинна відповідати багатьом стандартам якості, а також бути зручною і комфортною для гри.

Дошки для шахів: особливості якості та дизайну

У нашому інтернет-магазині представлені дошки іменитих брендів, які зарекомендували себе як кращі виробники з міжнародних норм і стандартів. Шахові дошки представлені в середньо цінової категорії, тому кожен покупець, не поспішаючи, оцінюючи можливості і якість окремої моделі дошки, зможе придбати необхідний товар.
У нашому інтернет-магазині представлені дерев'яні дошки, які використовуються на міжнародних шахових змаганнях, отримавши відповідне схвалення від міжнародної організації.
Наприклад, шахівниця від компанії Dakota accessories - дуже зручна дошка з середніми габаритами (40х40 сантиметрів). Дошка має суцільну поверхню і не складається, тому варто відвести їй відповідне місце у вашій кімнаті. Дана модель шахівниці має спокійний і «діловий» дизайн, приємні і не кидається в очі кольору допоможуть максимально сконцентруватися на самій грі і не відволікатися на яскраві і викликають тони.
Ще одна цікава модель суцільний шахової дошки - товар від польської компанії Madon. Як відомо, польські виробники шахової атрибутики - одні з найбільш авторитетних, і ця модель дошки не є винятком. Міцна і високоякісна деревина дозволить вам зберегти дошку на багато років для успішної і захоплюючої гри. Також добре продуманий спокійний і не помітний дизайн цілком підходить для серйозної гри на професійному рівні.

Шахова дошка і особливості розмірів

Вибирати шахові дошки варто відповідно до розмірів готівки у вас фігур або ж тих, які ви збираєтеся придбати. Представлені вище моделі шахових дощок підійдуть для середнього розмірів фігур, так як габарити дошки розміром 40х40 сантиметрів припускають розмір клітини близько чотирьох сантиметрів. Щоб не захаращувати великими фігурами простір такої дошки, варто вибирати чи менші фігури або ж дошки більшого розміру.
Для великих фігур прекрасно підійде дошка від польської компанії Węgiel. Шахова дошка №6 має відповідні для таких випадків габарити - 55х55 сантиметрів. Тому цінителі простору і свободи під час ігрового поєдинку можуть шахові дошки купити саме таких габаритів, що дозволить кожній окремій фігурі вільно вписатися у відповідну клітку.
Таким чином, покупка шахової дошки - це важливий крок для комфортної та зосередженої гри, для того щоб шахові дошки купити, вам необхідно звернути увагу на дизайн дошки, на її розміри, а також на особливості конструкції і якості використовуваного матеріалу. І тоді гра в шахи стане справжнім задоволенням, а шахівниця буде радувати вас не один і навіть не п'ять років.


У даній категорії немає товарів.

text_st
button_out_of_stock