Турнірні шахи

963грн.

(2)

Шахи Турнірні №3 (Madon) с-93

Виробник: Madon (Польща) Вашій увазі пропонуються шахи, що представлені польським вир..
Матеріал
Матеріал дошки: дерево
Матеріал фігур: дерево
Розміри дошки
Загальний розмір: 35 см х 35 см
Ігрове поле: 29 см х 29 см
Клітинка: 35 мм
Розміри фігур
Висота короля: 70 мм
Висота пішака: 36 мм
Діаметр основи короля: 23 мм
Обважнювачі фігур: немає
Тип дошки
Тип дошки: інтарсія

1321грн.

(1)

Шахи Турнірні №3 дуб (Madon) с-93d

Виробник: Madon (Польща) Цей набір турнірних шахів має компактні розміри, традиційне ..
Матеріал
Матеріал дошки: дерево
Матеріал фігур: дерево
Розміри дошки
Загальний розмір: 35 см х 35 см
Ігрове поле: 29 см х 29 см
Клітинка: 35 мм
Розміри фігур
Висота короля: 70 мм
Висота пішака: 36 мм
Діаметр основи короля: 23 мм
Обважнювачі фігур: немає
Тип дошки
Тип дошки: інтарсія

1996грн.

(1)

Шахи для незрячих (Gniadek) g-065

Виробник: Gniadek (Польща) Даний комплект розроблений спеціально для незрячих людей. Шахов..
Матеріал
Матеріал дошки: дерево
Матеріал фігур: дерево
Розміри дошки
ширина складеної дошки: 35 cм
глибина складеної дошки: 18 cм
товщина складеної дошки: 3 cм
розмірність дошки від-до: 30 см - 39 см
Розміри фігур
Висота короля: 70 мм
висота короля від-до: 51 мм - 70 мм
Обважнювачі фігур: немає
Тип дошки
Тип дошки: звичайна
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Ви професійно займається шахами або незабаром планується присвятити себе цьому? Можливо у Вашому близькому оточенні є шаховий професіонал? Якщо так, тоді цей розділ для Вас - скористайтеся нашими пропозиціями і порадами і сміливо замовляйте хороші турнірні шахи для себе, а також для своїх друзів. Зробивши свій вибір, незабаром Ви зможете насолоджуватися грою в компанії гідного супротивника з новеньким шаховим набором, що безумовно додасть Вам бажання і волі до перемоги!

ВИБІР ПРОФЕСІОНАЛІВ

Для професійних шахістів шахи - не просто гра, це частина їх життя, їх пристрасть і покликання. Під час підготовки до турнірів і важливих протистоянь потрібна максимальна самовіддача і неабияка концентрація. Іноді, на такі підготовки у професіоналів йдуть тижні, а то й місяці копіткої інтелектуальної праці за шахівницею. Більшість видатних персон в шаховому світі відзначали, що вчитися цій грі потрібно все життя! Тому, тим, хто повністю присвятив себе шахам, немає часу відволікатися на дрібниці, тут потрібна повна зосередженість і розумова дисципліна. У зв'язку з цим ще в 1849 був розроблений і прийнятий стандарт, який називається Стаунтон (Staunton). Свою назву стандарт отримав на честь самого прогресивного шахіста в світі середини XIX ст., Англійця Говарда Стаунтона.
Щоб краще зрозуміти, чому цей стандарт такий видатний і чому його прийняли «на ура» в усьому шаховому суспільстві, потрібно заглянути в історію.

ТРОХИ ІСТОРІЇ

Коли ще не були створені і прийняті єдині стандартизовані турнірні шахи Стаунтон, існувала велика кількість наборів, які використовувалися в Європі, однак, більшість з них мали комплектацію з вельми нестійкими фігурами, які при найменшому необережному русі падали, оскільки були невиправдано високими, громіздкими, а їх верхівки переважували основу. Головним же недоліком було те, що фігури з різних комплектів були дуже схожі між собою - наприклад у французькому наборі слон мало чим відрізнявся від тури, або від пішака, тощо. Тому часто шахіст, незнайомий з особливостями шахового набору суперника, міг потрапити в невигідну ситуацію, оскільки його увага була спрямована на банальне розпізнавання фігур, а не на саму гру.

ПЕРЕВАГИ

По суті, стандарт Стаунтон - це форма фігур, так що шахи, виготовлені за нього, абсолютно позбавлені дезорієнтуючих візуальних елементів, які здатні завадити концентрації або відвернути собою увагу гравців. Їх зручно пересувати по дошці, в цьому також допомагають обважнювачі в нижній частині фігур. Такі шахи виготовляються виключно з дерева, а якість їх відповідає європейським стандартам. Зазвичай в комплектах хороша дошка інтарсія, проте, згідно з правилами, з мінімальними візуальними ефектами, хоча аж ніяк не позбавлена ​​художнього смаку. Вдале підтвердження цьому - представлені в цій підкатегорії Шахи Турнірні № 5. Варто додати, що внутрішня сторона великої шахової дошки має поглиблення для фігур. Вдале поєднання контрастності кольорів цього комплекту створює приємне візуальне сприйняття, але при цьому не є нав'язливим і не відволікає від суті гри. Наприклад, один з найбільших шахових чемпіонів світу Гаррі Каспаров надавав перевагу саме шахам турнірним № 5, а які більше підійдуть для Вас - вирішуєте особисто Ви.
Випускають шахи Стаунтон різних розмірів, нумеруються від № 3 до № 8 відповідно до величини, чим вище цифра, тим більший розмір, при цьому шахові набори з однієї і тієї ж нумерацією можуть відрізнятися розмірами дошки в залежності від виробника. Крім того є несуттєві відмінності форми фігур.

ШАХИ У ВАШОМУ ДОМІ

Присутність шахів з фігурами Стаунтон у Вашому домі, підкреслить не тільки Ваше позитивне ставлення до цієї гри, але і неабияку обізнаність стосовно міжнародних турнірів за шаховими стандартами. До того ж, Ви сміливо можете брати ці шахи з собою на шахову дуель з ким би то не було, на любительські або професійні турніри, не побоюючись, що з Вами відмовляться грати ними, оскільки Ваш комплект шахів виготовлений за міжнародним стандартом, а це є безвідмовним фактором визнання його професійним!


Бажаємо досягти Вам нових висот в цьому виді спорту і відповідно більше яскравих перемог. Відчуйте себе справжнім гросмейстером з турнірними шахами!


text_st
button_out_of_stock