Любительські шахи

1982грн.

(4)

Шахи Римські / Roman с-131

Виробник: Madon (Польща) Шахи Римські, завдяки декоративним різьбленим фігурам і дерев'яній ..
Матеріал
Матеріал дошки: дерево
Матеріал фігур: дерево
Розміри дошки
Загальний розмір: 53,5 см х 53,5 см
Ігрове поле: 44 см х 44 см
Клітинка: 55 мм
Розміри фігур
Висота короля: 160 мм
Висота пішака: 75 мм
Діаметр основи короля: 45 мм
Обважнювачі фігур: немає
Тип дошки
Тип дошки: звичайна

2360грн.

(3)

Шахи Ялинкові великі / Choinkowe duze с-114а

Производитель: Madon (Польша) Даний комплект шахів має значні розміри і незвичайний вид. Д..
Матеріал
Матеріал дошки: дерево
Матеріал фігур: дерево
Розміри дошки
Загальний розмір: 60 см х 60 см
Ігрове поле: 50 см х 50 см
Клітинка: 60 мм
Розміри фігур
Висота короля: 170 мм
Висота пішака: 90 мм
Діаметр основи короля: 45 мм
Обважнювачі фігур: немає
Тип дошки
Тип дошки: звичайна
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Любіть грати в шахи? Або шукаєте подарунок, який би відрізнявся оригінальністю - тоді Ви на вірному шляху! На даній сторінці у Вас є можливість вибору і покупки шахів різних розмірів і стилів, а також можливість ближче і глибше ознайомитися з інформацією за матеріалами, з яких вони виготовлені, застосовуваних при цьому технологій, різних технік обробки і прикраси, габаритів шахівниці, величини фігур та ін. Процедура замовлення обраного Вами товару дуже проста і не відніме багато часу, а терміни виконання замовлення мінімальні, в чому Ви самі переконаєтеся.

У цій підкатегорії представлені переважно шахи з дерева ручної роботи від польських виробників, таких як Madon, Węgiel і Gniadek які, завдяки своїм багаторічним традиціям поєднаним з прогресуючими технологіями сьогодення, надійно закріпили за собою лідерство в області виготовлення наборів для шахів, шашок та нард, які не залишать байдужими затятих шанувальників інтелектуальних протистоянь, а також справжніх естетів, ревнителів прекрасного! У нас Ви можете купити класичні комбіновані ігрові шахи і шашки, шахи + нарди + шашки. Серед іншого варто звернути увагу на розміри шахових наборів, оскільки відповідно до особисто Ваших потреб, це також може стати важливим фактором при покупці того чи іншого комплекту.

Компактні шахи - це шахи з невеликим дошкою в основному до 32 см і невеликими фігурами. Такі шахи знадобляться у подорожі, на відпочинку, та й вдома не будуть зайвими. Наприклад, класичний Комплект шахи + нарди + шашки малі від фірми Madon з прекрасно прикрашеної випалюванням і малюнком лева дошкою, який безперечно підійде для тих, хто часто перебуває в дорозі і вважає за краще проводити цей час, отримуючи максимальну користь для себе. Ми радимо звернути Вашу увагу на магнітні набори для шахів, якими дуже зручно користуватися в поїзді, в салоні автобуса або літака, оскільки, незважаючи на можливу нестабільність руху транспорту, Ваша партія не буде несподівано перервана падінням фігур з дошки і Ви спокійно зможете продовжити свої інтелектуальні баталії. Купіть шахи магнітні дорожні або будь-який інший набір магнітних шахів і залиште хвилювання, коли граєте в дорозі. Компактність деяких шахів дозволить зберігати їх навіть в шухляді письмового столу, щоб завжди були під рукою і Шахи Королівські малі випалені є вдалим тому підтвердженням. Незважаючи на обмежені розміри дошки, майстри вирішили розділити її на клитинки за допомогою випалених ліній, а також прикрасили темні клітини рельєфним візерунком. Варто зазначити, що для кожної фігури всередині дошки є осередки, що значно полегшить складання фігур після гри. Такий комплект, завдяки лаконічності і візуальної вишуканості, підійде як дорослим, так і дітям, які не байдужі до красивих речей.

Середні шахи - дошка зазвичай розміром від 33 см. До 44 см. Підійде як похідний варіант, так і для домашнього користування. Сюди відносяться комплекти Перлина велика, Йовіш, Аси, Королівські середні, Олімпійські та ін. До речі, шахи середніх розмірів користуються найбільшим попитом, що підтверджує наявність багатьох коментарів і відгуків, залишених клієнтами, які вже скористалися пропозиціями нашого інтернет-магазину і оцінили якість товарів і обслуговування.

Великі шахи - це дошка розмір якої від 45 см. І фігури досить великих розмірів. Для гри вдома ідеальний варіант. Розміри дошки дозволять краще зосередиться на грі і гарненько продумувати кожен хід. У цій категорії Вам пропонуються такі набори, як Бескид - з просторою шахівницею і високими, елегантними дерев'яними фігурами; Римські - з чудово прикрашеної випаленими візерунками і канавками дошкою і фігурами з елементами різьби; Марс - з різьбленими фігурами ручної роботи, і багато інших. Купити великі шахи для подарунка або для власного задоволення - прекрасне рішення, про яке Ви навряд чи коли-небудь пошкодуєте.

Для любителів чогось новенького пропонуємо шахи на трьох, які виготовляються в трьох розмірах: малі, середні та великі. Потрійні шахи останнім часом стають досить популярними. Тому, якщо Вам одного суперника вже мало, Ви натхнені і володієте навичками для того, щоб протистояти одразу двом - сміливо купуйте шахи на трьох!

Якщо у Вас виникли труднощі з вибором, питання або пропозиції - зв'яжіться з нами і ми допоможемо Вам.


text_st
button_out_of_stock