Гігантські шахи

Гігантські шахи для гри в просторих приміщеннях і на вулиці

Шахи великих розмірів - це чудова можливість розважитися удвох і невеликою компанією! Вони є відмінним тренажером для розвитку просторового мислення. Під час гри гігантськими шахами учасник активніше вливається в процес і відчуває більш яскраві емоції.

Особливо сильно це проявляється під час битви, в якому беруть участь багато людей, де кожен відповідає за хід конкретної фігури. Тоді чорно-біле поле наповнюється веселим сміхом і криками, як ніби на ньому дійсно відбувається масштабна битва. Вуличні шахи - це відмінний варіант розваги під час корпоративних свят або збору друзів у власному дворі.

Садові скульптурні шахи - оригінальний дизайн прибудинкової території

Великі шахи - це чудова ландшафтна прикраса власного саду або території біля будинку. Само по собі величезна шахове поле здатне стати центром композиції ландшафтного дизайну. А великі фігури тури, ферзя або коня відмінно виглядають на тлі квітучих клумб, фруктових дерев, ялівцю, а також біля невеликого водоймища.

Особливо красиво виглядають на тлі приватного будинку або заміського котеджу скульптурні шахи, що досягають 1,5 і вище метра. Оригінальне оформлення таких наборів як «Олімпійські боги» і «Протистояння» дозволяє їх використовувати як вуличний декор. При цьому не варто хвилюватися за їх стан - сучасні матеріали відмінно витримують будь-які погодні умови.

Дерев'яні гігантські шахи для навчання і гри всередині приміщень

Багато спеціалізовані шахові клуби та школи набувають великі шахові набори для навчання дітей. Гра на чорно-білому полі, по якому необхідно пересувати великі фігури, викликає величезний інтерес. Крім того, такі набори модно використовувати в теплу погоду на відкритих майданчиках і заносити в приміщення під час негоди.

Гігантські шахові фігури з дерева, склопластику або інших полімерних матеріалів мають невелику вагу. Як правило, всі вони пустотілі і тому їх нескладно переносити і пересувати по чорно-білому полю. А великі фігури до метра у висоту здатні підняти навіть найменші учні шахових шкіл.

Де купити вуличні та садові шахи недорого?

Великі набори для гри в шахи не можуть коштувати дешево, особливо коли мова їде про скульптурні шахові фігури ручної роботи. Але в деяких магазинах їх вартість може бути необгрунтовано завищеною. В інших же, таких, як наш інтернет магазин, вони мають цілком обґрунтовану ціну, що не перевищує розумних меж.

Широкий асортимент дозволяє кожному підібрати ексклюзивний подарунок у вигляді декоративних гігантських шахів в нашому каталозі продукції. Або ж, Ви можете придбати великі шахові набори з доставкою для гри у власному саду або на вулиці.

У нашому магазині Вас чекає:

  • Вічливе і професійне обслуговування;
  • Великий вибір шахових наборів;
  • Доступні ціни;
  • Сучасний зручний сервіс оплати;
  • Швидка доставка в будь-який регіон України.

Купувати гігантські шахові набори у нас зручно, вигідно і приємно!


У даній категорії немає товарів.

text_st
button_out_of_stock