Виробник: Węgiel (Польща)
Шахи «Юніор» це декоративна дошка середніх розмірів і фігури виконані в класичному стилі. Дані шахи це фактично зменшений варіант Амбасадор - Роял. Темні клітини шахової дошки прикрашені випаленим орнаментом, що надає по-справжньому красивий вигляд. Приємне проведення часу Вам буде забезпечено з шахами Юніор. Якщо Ви вирішите подарувати шахи другу чи знайомому, це буде по істині приємний сюрприз.
| Матеріал | |
| Матеріал дошки | дерево |
| Матеріал фігур | дерево |
| Розміри дошки | |
| ширина складеної дошки | 42 см |
| глибина складеної дошки | 21 см |
| товщина складеної дошки | 5 см |
| розмірність дошки від-до | 40 см – 49 см |
| Розміри фігур | |
| Висота короля, см | 8,5 |
| висота короля від-до | 7,1 - 9 |
| Тип дошки | |
| Тип дошки | звичайна |
| Загальні характеристики | |
| Країна виробник | Польща |


