Виробник: Węgiel (Польща)
Шахи Міні роял / Mini, завдяки випаленим клітинкам на дошці і фігурам цікавої форми, мають привабливий вигляд. Такими шахами буде приємно грати як любителям, так і професіоналам. Для виробництва цих шахів фабрики Wegiel використовується екологічно чиста деревина, Міні роял відповідають європейським стандартам.
| Матеріал | |
| Матеріал дошки | дерево |
| Матеріал фігур | дерево |
| Розміри дошки | |
| ширина складеної дошки | 32 см |
| глибина складеної дошки | 16 см |
| товщина складеної дошки | 4 см |
| розмірність дошки від-до | 30 см – 39 см |
| Розміри фігур | |
| Висота короля, см | 6,5 |
| висота короля від-до | 5,1 - 7 |
| Тип дошки | |
| Тип дошки | звичайна |
| Загальні характеристики | |
| Країна виробник | Польща |


