Виробник: Gniadek (Польща)
Даний комплект розроблений спеціально для незрячих людей. Шахова дошка зроблена таким чином, що темні клітини виступать, а світлі втоплюся і кожна клітинка має отвір для фігури. Крім того самі фігури двох гравців відрызняються темні від світлих. Потрібно відзначити що дошка і фігури виготовлені з екологічно чистої деревини.
| Матеріал | |
| Матеріал дошки | дерево |
| Матеріал фігур | дерево |
| Розміри дошки | |
| ширина складеної дошки | 35 см |
| глибина складеної дошки | 18 cм |
| товщина складеної дошки | 3 см |
| розмірність дошки від-до | 30 см – 39 см |
| Розміри фігур | |
| Висота короля, см | 7 |
| висота короля від-до | 5,1 - 7 |
| Обважнювачі фігур | ні |
| Тип дошки | |
| Тип дошки | звичайна |
| Загальні характеристики | |
| Країна виробник | Польща |



