Виробник: Madon (Польща)
Ваші увазі пропонуються екстраординарні шахмати під оригінальною назвою «Бабусі». Гральна дошка легко розкладається, і містить в своїй основі зручні позиції для кожної фігури, що допоможе з легкістю перевірити наявність всіх елементів, по завершенні гри. Унікальні фігури, нестандартної форми, розписуються в ручну і створюють персонажів у вигляді матрьошок, що ідеально підійде для дітей, і дозволить у гральні формі пояснити правила цієї, безумовно надзвичайної гри. Всі елементи виготовляються з натурального дерева, що забезпечить міцність, екологічність, на довгі роки служби.
| Матеріал | |
| Матеріал дошки | дерево |
| Матеріал фігур | дерево |
| Розміри дошки | |
| ширина складеної дошки | 42 см |
| глибина складеної дошки | 21 см |
| товщина складеної дошки | 6 см |
| розмірність дошки від-до | 40 см – 49 см |
| Розміри фігур | |
| Висота короля, см | 9 |
| висота короля від-до | 7,1 - 9 |
| Обважнювачі фігур | ні |
| Тип дошки | |
| Тип дошки | звичайна |
| Загальні характеристики | |
| Країна виробник | Польща |



