Виробник: Węgiel (Польща)
Дерев'яні шашки на 100 клітин підійдуть для гри в міжнародні стокліткові шашки. Дошка і самі шашки виготовлені з дерева, що робить гру ще приємніше. Всередині дошки розташовані ячейки для кожної з фішок, тобто 2 комплекти по 20 штук.
| Матеріал | |
| Матеріал дошки | дерево |
| Матеріал фігур | дерево |
| Розміри дошки | |
| ширина складеної дошки | 40 см |
| глибина складеної дошки | 20 см |
| товщина складеної дошки | 4 см |
| розмірність дошки від-до | 40 см – 49 см |
| Розміри фігур | |
| діаметр шашки, см | 2,5 |
| Загальні характеристики | |
| Країна виробник | Польща |



