Дошка в розкладеному стані 31см х 36см
| Матеріал | |
| Матеріал дошки | пластик |
| Матеріал фігур | пластик |
| Розміри дошки | |
| ширина складеної дошки | 31 см |
| глибина складеної дошки | 18 cм |
| товщина складеної дошки | 4,5 см |
| розмірність дошки від-до | 30 см – 39 см |
| Розміри фігур | |
| Висота короля, см | 7,5 |
| висота короля від-до | 7,1 - 9 |
| Тип дошки | |
| Тип дошки | магнітна |
| Загальні характеристики | |
| Країна виробник | Китай |



