Цей подарунковий набір шахів відрізняється практично повною відповідністю класичного оформлення фігур і дошки. Відмінність полягає в декоруванні полів, для чого використовується художнє випалювання по дереву. Сумка-чохол, яку можна замовити додатково, забезпечує захист набору від несприятливих умов під час транспортування.
Розмір шахових фігур максимально зручний для дорослого гравця, але цілком підходить і для дитячої руки. Знизу кожна фігура має оксамитове покриття для запобігання появи подряпин на дошці і кращої фіксації під час турніру. Після закінчення гри, вони складаються в ніші з внутрішньої сторони дошки, що не дає загубитися жодної з них.
| Матеріал | |
| Матеріал дошки | дерево |
| Матеріал фігур | дерево |
| Розміри дошки | |
| Загальний розмір, см | 40 см х 40 см |
| ширина складеної дошки | 40 см |
| глибина складеної дошки | 20 см |
| розмірність дошки від-до | 40 см – 49 см |
| Розміри фігур | |
| Висота короля, см | 7,2 |
| висота короля від-до | 7,1 - 9 |
| Тип дошки | |
| Тип дошки | звичайна |
| Загальні характеристики | |
| Країна виробник | Польща |



