Збірні моделі з мультфільму "Літаки"

Виберіть підкатегорію

275грн.

Збірна модель з мультфільму Літаки: Вогонь і вода - Шльоп

Модель Шльоп це точна копія оригінал з мультфільму Літаки: Вогонь і вода, тільки зменшений у 100 р..
Збірка
Збірка: Без клея
Масштаб
Масштаб: 1:100

379грн.

Збірна модель з мультфільму Літаки: Вогонь і вода - Рейнджер Гвинт

Рейнджер Гвинт досить цікава модель одного з персонажів популярного мультфільму Літаки: Вогонь і в..
Збірка
Збірка: Без клея
Масштаб
Масштаб: 1:100

379грн.

Збірна модель з мультфільму Літаки: Вогонь і вода - Райкер

Райкер це модель копія з мультфільму Літаки: Вогонь і вода. Вона чудово вписується в колекцію моде..
Збірка
Збірка: Без клея
Масштаб
Масштаб: 1:100

379грн.

Збірна модель з мультфільму Літаки: Вогонь і вода - Міс Плюшка

Міс Плюшка це модель літака з мультфільму Літаки: Вогонь і вода який зменшена у сто раз. Такі моде..
Збірка
Збірка: Без клея
Масштаб
Масштаб: 1:100

275грн.

Збірна модель з мультфільму Літаки: Вогонь і вода - Дасті полийполе

Дасті Полийполе це основний герой мультфільму Літаки вогонь і вода. Модель виглядає досить реаліст..
Збірка
Збірка: Без клея
Масштаб
Масштаб: 1:100

249грн.

Збірна модель з мультфільму Літаки - Шкіпер Райлі

Досить точна модель культового мультфільму Літаки Шкіпер Раллі принесе вашому малюку багато цікави..
Збірка
Збірка: Без клея
Масштаб
Масштаб: 1:100

249грн.

Збірна модель з мультфільму Літаки - Таня

Модель літака Таня це точне відтворення одного з основних персонажів мультфільму Літаки. Всі детал..
Збірка
Збірка: Без клея
Масштаб
Масштаб: 1:100

249грн.

Збірна модель з мультфільму Літаки - Ріпслінгер

Ріпслінгер це один з основних героїв мультфільму Літаки, по сюжету він має славу і швидкість. Сама..
Збірка
Збірка: Без клея
Масштаб
Масштаб: 1:00

249грн.

Збірна модель з мультфільму Літаки - Ель Чупакабра

Ель Чупакабра досить відомий герой популярного мультфільму Літаки. Ми пропонуємо вам та вашій дити..
Збірка
Збірка: Без клея
Масштаб
Масштаб: 1:100

249грн.

Збірна модель з мультфільму Літаки - Дасті Полийполе

Дасті Полийполе це основний герой мультфільму Літаки. Ми пропонуємо вашій увазі точну копію персон..
Збірка
Збірка: Без клея
Масштаб
Масштаб: 1:100

361грн.

Збірна модель з мультфільму Літаки - Браво

Браво персонаж з мультфільму Літаки. Виглядає як сучасний винищувач, модель має найдовшу довжину з..
Збірка
Збірка: Без клея
Масштаб
Масштаб: 1:100
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)

Захоплююче моделювання: хобі для будь-якого віку!

Мініатюрні моделі архітектурних споруд, військової техніки, кораблів і машин завжди привернули до себе увагу дітвори. Згадайте, як зовсім маленькими Вам подобалося збирати з конструктора будиночки, в яких жили іграшки або ж гратися зменшеною копією знаменитих автомобілів і пасажирських поїздів!

Деякі, вже досить дорослі люди, зуміли зберегти шматочок дитинства в душі, і не дивлячись на вік, продовжують захоплюватися моделюванням, при цьому створюючи власні цікаві проекти. Часто їх ідеї використовують великі виробники іграшок для виробництва складних об'ємних пазлів і збірних конструкцій.

Збірні моделі: Авіація

Пасажирські літаки, винищувачі і бомбардувальники, а також вертольоти - мініатюрні копії цієї техніки можуть стати прикрасою Вашої оселі. У каталозі нашого магазину можна придбати як масштабні складні моделі літаків, так і зовсім крихітні збірні вертольоти, що складаються з декількох елементів.

Дітям, особливо цікаво буде зібрати власними руками точні копії персонажів мультфільму «Літаки». Ці моделі можна сміливо використовувати в якості іграшок, а також, як основу для майбутньої колекції. Експонати можуть досягати декількох десятків сантиметрів у довжину, а кількість деталей - до ста штук. Це робить процес складання ще більш захоплюючим і цікавим.

Моделі військових літаків, зібрані своїми руками, викликають повагу серед ровесників, а значить, є одним із способів успішної самореалізації дитини. Крім того, точна робота з дрібними деталями сприяє розвитку уваги, логіки та просторового мислення.

Збірні моделі: бронетехніка і артилерія

Особливою популярністю серед дітей та дорослих користуються моделі військової техніки, які можна зібрати самостійно. Легендарні танки, що брали участь в наймасштабніших битвах, броньовані автомобілі, що давно стали історією, і сучасні БТР - все це є в каталозі нашого інтернет-магазину.

Любителі створювати власні армії і влаштовувати битви будинку, по достоїнству оцінять збірні моделі гармат та іншої артилерійської техніки. Деталі, виконані з міцного пластику, здатні витримати навіть саме активне використання зібраних самостійно іграшок. Глянцева поверхня гаубиць, самохідних установок і інших бойових машин має відмінний вигляд. При бажанні їх можна додатково прикрасити наклейками кольору хакі, прапорами різних країн або номерними знаками.

Збірні моделі автомобілів і мотоциклів

Серія авто-мото, представлена ​​в каталозі, буде цікава і дорослим, і дітям. Так, найменші будуть раді подарунку у вигляді моделі для збірки «Тачки». Причому, наші покупці мають можливість широкого вибору персонажів - від головного гонщика Маккуїна до його ретро-автомобіля Дока Хадсона.

Тим, хто постарше, рекомендуємо звернути увагу на збірні моделі вантажівок. У каталозі представлені легендарні радянські, британські та німецькі військові вантажівки, що давно стали легендами світового автопрому.

Збірні моделі кораблів

Шикарні копії вітрильних кораблів допоможуть створити оригінальну обстановку у Вашому будинку. Досить великі збірні моделі кораблів можуть бути встановлена ​​на невисоких столиках у вітальні або розміщуватися на спеціальних стелажах в дитячій кімнаті.

«Родзинкою» колекції, представленої в каталозі, є зменшений в 350 раз точний дублікат «Чорної Перлини», яка належала знаменитому Джеку Горобцю. Всі шанувальники популярної одіссеї хитрого і, одночасно, привабливого пірата будуть раді отримати такий корабель у подарунок.

Склеювання і збірка моделей без склеювання

Наш інтернет-магазин збірних моделей пропонує широкий вибір конструкторів для самостійної збірки, які можна збирати з клеєм і без нього. Найпростіші конструкції діти можуть зібрати самостійно, а більш складні збірні моделі літаків, військової техніки або кораблів вимагають допомоги дорослих.

Всі конструкції в нашому магазині виконані з пластика. Цей матеріал є найбільш оптимальним, оскільки не є таким крихким, як дерево і важким, як металеві вироби. Купити збірні моделі з пластику можна, залишивши відповідну заявку на сайті магазина.

Також в каталозі є спеціальний клей для складання моделей і фарби для декоративної прикраси. Доступні ціни на ці товари дозволяють постійно радувати дітей новими подарунками, без відчутних для гаманця наслідків.

Сучасний сервіс дарує можливість зробити покупки легко і просто. А швидка доставка є гарантією того, що Ваш подарунок буде доставлений вчасно!


Товарів на складі:
Немає в наявності