Аксесуари для трубок

29грн.

Фільтр - охолоджувач для трубки з 9 мм фільтром

145грн.

Інструмент для трубки №1

186грн.

Підставка під трубки для куріння Трон 2

564грн.

Шкатулка для трубки серії Супер і Далі

Трубка і інструмент в комплект не входить. ..
Габарити
Ширина: 23 см
Висота: 6 см
Глибина: 11 см

156грн.

Інструмент для трубки дорожний (Корабель)

156грн.

Інструмент для трубки дорожний (Беркут)

483грн.

Шкатулка для трубки серії Стандарт і Казка

Трубка і інструмент в комплект не входить. ..
Габарити
Ширина: 17,5 см
Висота: 6 см
Глибина: 9,5 см

77грн.

Чохол для Трубки Стандарт

123грн.

Підставка під трубки для куріння Равлик мала

130грн.

Підставка під трубки для куріння Равлик

136грн.

Підставка під трубки для куріння Парус 3

136грн.

Підставка під трубки для куріння Парус 1

492грн.

Підставка під трубки для куріння Мамонт

96грн.

Підставка під трубки для куріння Кільце

205грн.

Підставка під трубки для куріння Арка №1 з дерев'яними стійками

Габарити
Ширина: 90 мм
Висота: 105 мм
Глибина: 90 мм

443грн.

Підставка під трубки для куріння Арка 7

Габарити
Ширина: 370 мм
Висота: 100 мм
Глибина: 110 мм
Показано з 1 по 16 із 29 (2 сторінок)

Якщо Ви є цінителем куріння люльки або хочете подарувати її кому-небудь. Вам слід знати, що люлька потребує ретельного догляду і акуратності у використанні. Тому в комплект до неї необхідні аксесуари для трубок, такі як підставка для трубки, кисет, а також інструмент для догляду за курильної трубкою.

Підставка для трубки. Підставка для трубки просто необхідна для акуратного і коректного зберігання люльки. Вона запобігає зношування і всякого роду ушкодження трубки. Для того, щоб поєднання трубки та підставки було гармонійним, найкраще їх брати з одного комплекту. Але є й універсальні підставки, поряд з якими будь-яка трубка буде виглядати витончено і привабливо. Актуальним місцем для зберігання трубки та підставки може бути шафа, сервант або бар, де проходить хороша циркуляція повітря, щоб трубка могла «дихати».

Кисет. Якщо Ви часто курите не тільки вдома, але й, наприклад, на вулиці або в гостях, то Вам знадобитися такий аксесуар, як кисет. Кисети діляться на два типи: для трубки і для тютюну. Якщо Ви будете постійно зберігати трубку в кисеті, то вона прослужить Вам набагато довше, не втрачаючи при цьому свій зовнішній вигляд. Якщо Ви хочете купити кисет в якості подарунка, то людина, якій він призначається, буде Вам дуже вдячний, тому що це дійсно дуже важливий аксесуар для люльки.

Інструмент для догляду за курильною трубкою. До інструменту відносяться такі елементи, як тампер, шпилька і лопатка. Тампер призначений для трамбування тютюну. Це дуже важливо, тому що для того, щоб отримувати максимальну задоволення від смаку тютюну, і щоб він не тлів, необхідно ретельне ущільнення тютюну. Шпилька призначена для прочищення димового каналу в чубук трубки. Це ще один дуже важливий процес для кожного поціновувача куріння трубки. Димовий канал часто засмічується і потребує частого очищення. Лопатка виконує функцію прибирання незгорілого тютюну, а також попелу і нагару, які залишаються в чаші трубки. Для того, щоб трубка служила довго, ці аксесуари необхідно регулярно використовувати. Крім того, інструмент для догляду за курильної трубкою - це прекрасний подарунок для справжнього поціновувача люльки.

Всі ці аксесуари для трубок виконують дуже важливу функцію для того, щоб Ваша трубка служила Вам якомога довше і не втрачала свій вишуканий зовнішній вигляд. Якщо Ви хочете купити аксесуари для трубки, або у Вас виникли питання - наші консультанти завжди будуть раді Вам допомогти і дадуть відповідь на всі Ваші запитання.


Товарів на складі:
Немає в наявності