Політика конфіденційності

Персональні дані Користувача / Покупця обробляється відповідно до Закону України від 01 червня 2010 № 2297 -VI « Про захист персональних даних».

При реєстрації на Сайті Користувач надає наступну інформацію: Прізвище , Ім'я , адреса електронної пошти , номер контактного телефону та пароль для доступу до Сайту .
Надаючи свої персональні дані при реєстрації на Сайті , Користувач погоджується на їх обробку Продавцем , в тому числі і в цілях просування Продавцем товарів і послуг.
Продавець використовує персональні дані Користувача / Покупця :
• для реєстрації Користувача на Сайті ;
• для виконання своїх зобов'язань перед Користувачем / Покупцем ;
• для оцінки та аналізу роботи Сайту ;
• для визначення переможця в акціях , що проводяться Продавцем .
Продавець має право відправляти інформаційні , в тому числі рекламні повідомлення , на електронну пошту і мобільний телефон Користувача / Покупця з його згоди. Користувач / Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача / Покупця про замовлення і етапах його обробки , відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем / Покупцем .
Продавець має право використовувати технологію « Cookies ». « Cookies » не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.
Продавець отримує інформацію про ip - адресу відвідувача Сайту 1001rich.com.ua . Дана інформація не використовується для встановлення особи відвідувача.
Продавець не несе відповідальності за відомості , надані Користувачем / Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.
Продавець має право здійснювати записи телефонних розмов з Користувачем / Покупцем . При цьому Продавець зобов'язується : запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації , отриманої в ході телефонних переговорів , та / або передачу її третім особам , які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень , відповідно до Закону України від 02.10.1992 року № 2657 -XII « Про інформації ».
Товарів на складі:
Немає в наявності