Акрилові головоломки

370грн.

Набір з 10 міні акрилових головоломок

Ми пропонуємо вам набір з десяти чудових невеликих акрилових головоломок. Радує те що в наборі є п..

150грн.

Головоломка Три на три акрил (3 х 3)

  ..

150грн.

Головоломка Гриби акрил

  ..

150грн.

Головоломка Lattice 3 акрил

Акрилові головоломки відрізняються від іншим своїм чудовим візуальним виглядом, в вас складеться в..

150грн.

Головоломка Тіара акрил

Акрилові головоломки мають відмінність від інших, своїм чудовим візуальним виглядом, в вас складет..

150грн.

Головоломка Куб-мучитель акрил

Куб мучитель акрил має не просто так свою назву. В нього входять 6 візуально подібних деталей які ..

450грн.

Набір акрилових 3D-головоломок

Всім відомо що коли ви купляєте більше то ціна вихлдить менша, все так і є. Ми пропонуємо вам чудо..
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Різні завдання, вирішення яких вимагають кмітливості і нестандартних ходів думки, приваблють людей з найдавніших часів. Адже часто від цих якостей залежало життя людини або навіть цілого племені. Зі зміною епох винаходиться маса нових головоломок, змінюється зовнішній вигляд старих, але мета у них одна: допомогти людині розвинути свої розумові і евристичні здібності. Крім того, розгадати секрет головоломки - це хороший спосіб відволіктися від іншої невирішеного завдання, яке вже Вас втомило, після чого його стає набагато легше вирішити.
Сьогодні всілякі головоломки дуже популярні і в молодіжному середовищі, і у серйозних дорослих людей. Мало того, завдяки активації дрібної моторики прогресивні батьки використовують такі інтелектуальні іграшки для розвитку мови, формування логічного мислення і навіть самостійності своїх дітей, а також для зняття психологічних затисків і кращої адаптації в навколишньому світі. Завдяки тямовитості такі діти частіше за інших стають лідерами і добиваються великих успіхів в майбутньому.
Наші акрилові головоломки виготовлені українськими виробниками з синтетичного полімеру, який давно застосовується в багатьох областях промисловості. Цей волокнистий матеріал також називають органічним склом (оргсклом) або прозорим пластиком. Його фізичні властивості дають можливість надавати йому всілякі форми з чудовою деталізацією методом термоформування. У акрилових виробів ідеально гладка поверхня, що випромінює сильний блиск з обох сторін. При цьому протягом більше 10 років його оптичні властивості не порушуються, а його світлопроникність, вище ніж у звичайного скла, до того ж він в 5 разів міцніший від скла і в 2,5 рази легше за вагою. Завдяки всьому цьому акрилові головоломки здатні довгий час не старіти і виглядати фантастично красиво, як якісь магічні кристали або інопланетні пристрої. Додаткову довговічність цих іграшок додає здатність акрилу легко гнутися, не ламаючись.
Ще однією перевагою прозорого пластика є його екологічність. Цей матеріал не має запаху і абсолютно безпечний: він не продукує якихось токсичних речовин (вироби з нього використовуються навіть в дитячих і медичних установах, а з акрилової пряжі роблять дитячий одяг). Акрил може бути повністю повторно використаний після своєї переробки.
Акрилові головоломки масово виробляються зараз багатьма підприємствами, тому купити їх легко і просто. Але у нас представлені вироби відомої вітчизняної торгової марки «Крутіголовка», що робить їх більш доступними за ціною і дає вам велику впевненість в хорошій якості товарів. При їх створенні використовувалися новітні лазерні технології і ручна збірка. Розміри і кути дуже точно витримані. Поки їх асортимент не дуже великий, але наявні моделі не розчарують вас: вони досить високого рівня цікавості і складності. Незважаючи на мінімалізм щодо кількості деталей, для того щоб їх розібрати і зібрати йде багато часу і рухів. Це акрилові аналоги популярних у всьому світі головоломок: Lattice 3, Куб-мучитель і Тіара.
Завдяки невеликим розмірам (не більше 80 кубічних міліметрів), ці іграшки зручно носити з собою, заповнюючи розум під час очікування, або заспокоїти емоції.


text_st
button_out_of_stock