Настільні ігри з серії Вибухові кошенята

525грн.

Ведмеді проти Дітей (Bears VS Babies)

5Ведмеді проти Дітей гра яка додасть приємного настрою вам та вашим дітям. Великим плюсом являєтьс..
Характеристики гри
Гравці: від 2 до 5
Час: 20-30 хв
Вік: від 10 років
Мова: Російська

160грн.

Ведмеді проти Дітей: Блудне доповнення 18+

Ведмеді проти Дітей: Блудне доповнення 18+ це чудовий варіант розважитись в дорозі і не тільки. Гр..
Характеристики гри
Гравці: від 2 до 5
Час: 20-30 хв
Вік: від 18 років
Мова: Російська

290грн.

Настільна гра Настільна гра Розривне кошеня: перше доповнення для Вибухових кошенят (Imploding Kittens)

Склад: 20 нових карт і опцій конус ганьби 3 карти розривних (сингулярних) кошенят правила ..
Характеристики гри
Гравці: від 2 до 6
Час: 15-20 хв
Вік: від 7 років
Мова: Російська

285грн.

Настільна гра Вибухові кошенята (Exploding Kittens) (вибухові версія)

Наповнена адреналіном і нестримної динамікою, це гра не має нічого спільного з замилуванням милими..
Характеристики гри
Гравці: від 2 до 5
Час: 15-30 хв
Вік: від 7 років
Мова: Російська

285грн.

Настільна гра Вибухові кошенята (Exploding Kittens) (блудна версія)

56 карт цієї гри здатні перетворити навіть самий сумний вечір в веселе свято, наповнений азартом, ..
Характеристики гри
Гравці: від 2 до 5
Час: 15-30 хв
Вік: від 30 років
Мова: Російська
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Світу загрожує небезпека, і вона полягає в терористичних атаках, які задумують милі тварини, і яких ніхто не підозрює. «Вибухові кошенята» хочуть захопити всю земну кулю і знищити людство, однак у людей ще є шанс обіграти хитрих тварин, зігравши в захоплюючу настільну гру. Вже зараз вона є одним з найпопулярніших домашніх розваг, завдяки відмінному дизайну, продуманим правилам і чудовому сюжету.
Котяча рулетка
Ця гра по своїй суті, чимось, дійсно, нагадує рулетку. Адже ніхто не може заздалегідь знати, коли з'явиться пухнастий вбивця! Саме кошенята, а не кулі тут приносять смерть невезучим гравцям.
Правила гри прості, як і механізм крутиться барабана у револьвера. Учасники сідають за стіл і по черзі тягнуть карту. Той, хто витягнув зображення вибухового кошеня, гине на місці, тобто залишає гру. Втім удача може стати на захист нещасливого гравця. І заздалегідь підкинути йому карту «Знешкодити» і тоді злий пухнастий терорист перетворюється в смиренне домашне кошеня, яке не здатне нікому принести шкоди.
Втім, це варіант для тих, хто весь час боїться діяти і чекає неминучої розправи пазуристих лиходіїв. А ось гравці сміливіші можуть вплинути на ситуацію, скориставшись шансом, який їм дарують деякі карти. Вони дають можливість не тільки передбачити небезпеку, що наближається, але і підставити ближнього свого, адже в будь-якій грі переможець завжди один!
Настільна гра «Вибухові кошенята. Блудна версія »є трохи модернізованим варіантом з відміткою 30+. Так, це гра для дорослих і потрібно бути досить уважним, щоб випадково не подарувати її дітворі, так як упаковки обох варіантів схожі. Тільки класичний варіант - червоний, а блудна версія - чорна. Так в чому ж основна відмінність цієї версії від основної? Чесна відповідь - в художньому рішенні. Правила залишилися ті ж, але тепер замість смішних веселих кошенят гравців чекають куди більш відверті картинки.
Ну а що робити, якщо за столом зібралася дуже велика компанія? Правильно - треба дістати обидві колоди карт і змішати! Такий коктейль сподобається і гостям і самому господареві вечірки, адже тепер гра стане абсолютно непередбачуваною і наповненою веселими сюрпризами. Ось тут вже точно мало хто зможе прорахувати, чим закінчиться наступна партія і хто виявиться самим хитрим гравцем!
Взірвемо цей вечір!
Купити гру «Вибухові кошенята» або їх блудного версію варто тим, хто любить галасливі і веселі вечірки. Вона здатна перетворити будь-яку зустріч друзів в яскраве дійство, змусивши всіх присутніх відчути адреналін і азарт. Класична ж версія може стати улюбленою сімейної грою, в якій діти навчаться стратегічного мислення, контролю власних емоцій і віри у власні здібності

Товарів на складі:
Немає в наявності