Настільні ігри з серії Руммікуб

799грн.

Настільна гра Руммі Класик (Руммікуб, Rummy Classic, Rummikub)

Прості правила цієї гри зовсім обіцяють легкої перемоги нікому з учасників. Саме тому «Руммі" не н..
Характеристики гри
Гравці: від 2 до 4
Час: 20-50 хв
Вік: від 10 років
Мова: Російська

249грн.

Настільна гра Руммі дорожня версія (Руммікуб, Rummy compact)

Дорожня версія популярної гри «Руммі» є найкращим способом розважити себе в транспорті під час п..
Характеристики гри
Гравці: від 2 до 4
Час: 30-60 хв
Вік: від 10 років
Мова: Російська

450грн.

Настільна гра Руммікуб. Гарний початок (Rummikub Start Right)

Що в коробці: 40 прямокутних картонних жетонів чотирьох кольорів з числами від 1 до 10 2 джо..
Характеристики гри
Гравці: від 2 до 4
Час: 20-60 хв
Вік: від 4 років
Мова: Російська

585грн.

Настільна гра Руммікуб. Без кордонів (міні) (Rummikub Lite (Mini Tiles)

Що в коробці: 106 пластикових фішок (8 наборів чотирьох кольорів з числами від 1 до 13 і 2 дж..
Характеристики гри
Гравці: від 2 до 4
Час: 20-60 хв
Вік: від 7 років
Мова: Російська

930грн.

Настільна гра Руммікуб. Без кордонів (Rummikub Infiniti)

Що в коробці: 106 пластикових фішок (8 наборів чотирьох кольорів з числами від 1 до 13 і 2 дж..
Характеристики гри
Гравці: від 2 до 4
Час: 20-60 хв
Вік: від 7 років
Мова: Російська
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Ніщо так не тренує, як математика і тому гри з числами є найбільш цікавими і поширеними. Яскравим прикладом тому є настільна гра «Руммікуб», яка не втрачає популярності вже більше 70 років. Дивно, що зберігаючи основні правила і механіку, вона продовжувала розвиватися, результатом чого стала поява безлічі цікавих версій.
Ласкаво просимо в магічний світ чисел
Гра починається з того, що всі фішки викладаються цифрами вниз на стіл і ретельно перемішуються. Після чого гравці тягнуть по одній фішці, і у кого виявляється на руках найбільше число, той і ходить першим. Після цього всі учасники добирають ігрові фішки, поки у кожного їх не збереться чотирнадцять штук.
У класичній настільній грі «Руммікуб» існує два основних поняття - «група» і «ряд». Крім того, як в традиційних карткових іграх в наборі присутні джокери - червоний і чорний. «Групою» вважаються три-чотири фішки з однаковими цифрами, але обов'язково різного кольору, а «рядом» така ж кількість фішок одного кольору з послідовно розташованими числами. Гравцям протягом першого ходу потрібно буде зібрати якомога більше груп і рядів, так, щоб сума всіх розташованих на них чисел була більше тридцяти. Цей процес відбувається поступово. Поки всі гравці не виконають поставлену умову, після чого починається найцікавіше - по можливості позбутися від усіх чисел на спеціальній підставці, діючи суворо за правилами. Всі подробиці ходів можна прочитати на спеціальному вкладиші, який є в кожній упаковці.
«Настільна гра Руммі. Дорожня версія »дозволяє весело і цікаво провести час в поїздці на далекі відстані. Це прекрасний спосіб завести нові знайомства і не дати собі занудьгувати, адже в середньому гра триває трохи більше півгодини. Все, що знадобиться - це рівна поверхня як столик в залізничному вагоні і сама гра. У ній прийняти можуть участь люди будь-якого віку, навіть діти, які вже вміють добре рахувати. І найголовніше - «Настільна гра Руммі. Дорожня версія », якщо зрозуміти її суть, не набридає, так як комбінація цифр завжди унікальна і не повторюється.
Вибирай класичні гри!
Збираючись придбати будь-яку річ в магазині, ми завжди цікавимося її якістю, щоб бути впевненим в тому, що гроші будуть витрачені не даремно. Критерієм відбору завжди виступає те, наскільки багато людей довіряють бренду і його продукції. Купити настільну гру «Руммікуб» - це практично те ж, що придбати кросівки Adidas або джинси Levi Strauss. Це класика, яка багато років не виходить з моди, так як гарантовано дає своїм власникам то, чого вони очікують. Настільна гра «Руммікуб» є перевіреним величезною кількістю людей розвагою, яка здатна скрасити дозвілля в будь-якій ситуації.

Товарів на складі:
Немає в наявності