Настільні ігри з серії Імаджинаріум

350грн.

Настільна гра Український Імаджинаріум (Imadzhinarium)

Що в коробці: ігрове поле (воно ж - коробка) 64 картки 36 жетонів для голосування 6 фішок ..
Характеристики гри
Гравці: від 3 до 6
Час: 15-30 хв
Вік: від 10 років
Мова: Українська
Текст в грі: немає

715грн.

Настільна гра Імаджинаріум Дитинство (Imadzhinarium)

Полегшена версія дорослої гри з яскравими і добрими картинками. Після того, як кожен з учасників о..
Характеристики гри
Гравці: від 4 до 7
Час: 30-60 хв
Вік: від 6 років
Мова: Російська

699грн.

Настільна гра Імаджинаріум (Imadzhinarium)

Незвичайна гра, що дозволяє повністю проявити потенціал своєї фантазії і весело провести час в кол..
Характеристики гри
Гравці: від 4 до 7
Час: 30-60 хв
Вік: від 10 років
Мова: Російська
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
Настільна гра «Імаджинаріум» пропонує поринути в світ, повний фантазій і неймовірних історій. Барвисте оформлення і оригінальні правила змушують гравців максимально розслабитися і створити навколо себе атмосферу, просочену дивовижними асоціаціями, сміхом і азартом. Виробники подбали, щоб у цю дивовижну гру змогли грати абсолютно різні люди, незалежно від їхнього віку, професії і захоплень.
Подорож в фантастичний і веселий світ
Ігрове поле «Імаджинаріуму» у вигляді неба з хмарами, за яким легко і весело повинні переміщатися чарівні крилаті слоники. Майстерно оформлені сюрреалістичні картинки при першому знайомстві з ними викликають здивування і бажання уважно розглянути кожну з них. Можна сказати, що ця гра - не просто розвага, а й психологічний тренінг, покликаний повністю розкрити внутрішній світ кожного учасника.
Отже, основна мета гри полягає в тому, щоб згадувати власні асоціації, пов'язані із зображенням на картинці і розгадувати асоціації інших гравців. Для цього ведучий дістає з колоди випадкову картинку, уважно вивчає її і вимовляє слово або коротку фразу, яка характеризує побачене. Найчастіше, новачки, все як один, починають говорити щось типу «це нереально» або «повний сюр». Цього варто уникати, так як, вид кожної картинки може викликати бажання вимовити подібні слова. Потрібно віддатися фантазії і силі уяви, тоді асоціація буде мати смислове навантаження, і її можна буде спробувати розгадати.
До речі, за правилами, переможцем стає той, чию асоціацію відгадали всі учасники або не вгадав ніхто. Їм стає той, хто зміг утримати баланс - дозволив лише частини гравців здогадатися, яку саме карту він мав на увазі.
«Імаджинаріум Дитинство» розроблений спеціально для тих, хто по-молодше і для сімейного проведення часу. Тут немає складних картинок - це розвага для юних фантазерів, які легко можуть дати фору дорослим. Повірте, в цій грі діти можуть без особливих складнощів переграти дорослих, тому що у них ще немає міцно усталених стереотипів. Фішки в вигляді слоників з крилами пересуваються по полю, перестрибуючи з однієї скелі на іншу. Енергією для переміщення є спеціальні окуляри, які отримує той хто, загадує асоціацію і той, хто зміг її розгадати.
Як і в дорослому варіанті, картка ведучого змішується з картками гравців, які самі вибирають їх, керуючись сказаним словом або фразою. Важливо згадувати не надто складні або легкі образи, інакше слоник замість того, щоб летіти вперед, змушений буде спуститися на дві кам'яні брили назад.
Переходимо на новий рівень
Коли гра «Імаджинаріум» буде пройдена не один раз, і гравці отримають відповідний досвід, можна буде перейти на більш складний рівень. Найцікавіше, що це правило діє і для дитячої версії, тільки там все трохи простіше. На ігровому полі існують спеціальні мітки, потрапляючи на які учасники зобов'язані загадувати асоціації по особливій ознаці. Це вносить істотну різноманітність у процес гри і дозволяє забути на час про навколишню реальність. Купити настільну гру «Імаджинаріум» варто кожному, хто любить ділитися веселим настроєм з оточуючими людьми.

Товарів на складі:
Немає в наявності