Настільні ігри з серії Еволюція

1135грн.

Настільна гра Еволюція. Природний відбір (Evolution) (нове видання)

Завдяки вмінню американських психологів і дизайнерів створювати «екшн» з усього на світі, спочатку..
Характеристики гри
Гравці: від 2 до 6
Час: 60-90 хв
Вік: від 12 років
Мова: Російська

299грн.

Настільна гра Еволюція. Континенти (Evolution)

«Еволюція. Континенти» є доповненням до популярної гри, вносячи в неї різноманітність і нові захоп..
Характеристики гри
Гравці: від 2 до 5
Час: 30-60 хв
Вік: від 12 років
Мова: Російська

499грн.

Настільна гра Еволюція. Випадкові мутації (Evolution)

«Випадкові мутації» - це нова поліпшена версія захоплюючої настільної гри «Еволюція». У гру внесен..
Характеристики гри
Гравці: від 2 до 4
Час: 30-60 хв
Вік: від 12 років
Мова: Російська

290грн.

Настільна гра Еволюція. Час літати (Evolution)

Доповнення «Еволюція. Час літати» не змусило довго чекати своєї появи фанатів популярної настільно..
Характеристики гри
Гравці: від 2 до 6
Час: 30-60 хв
Вік: від 12 років
Мова: Російська

335грн.

Настільна гра Еволюція. Рослини (Evolution)

Настільна гра «Еволюція» має величезну кількість шанувальників, завдяки захоплюючому сюжету, відмі..
Характеристики гри
Гравці: від 2 до 4
Час: 30-60 хв
Вік: від 12 років
Мова: Російська

930грн.

Настільна гра Еволюція. Подарунковий набір (Evolution) (нове видання)

Класична різновид даної гри завоювала всесвітню популярність, завдяки головній ідеї - складати різ..
Характеристики гри
Гравці: від 2 до 5
Час: 30-60 хв
Вік: від 12 років
Мова: Російська

470грн.

Настільна гра Еволюція (Evolution) (нове видання)

Навчальна «ходілка», яка отримала всесвітнє визнання, як найбільш ефективний і доступний спосіб ви..
Характеристики гри
Гравці: від 2 до 4
Час: 30-60 хв
Вік: від 12 років
Мова: Російська
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)
Відчути себе богом або пізнай повністю теорію Дарвіна? А найкраще самому стати творцем і постаратися створити нові види живих істот. Наділити їх особливими якостями, стежити за їх розвитком і повноцінним харчуванням, оберігати від небезпек - хіба це не цікаво? Але особливе задоволення доставить бій за звання найбільш пристосованих тварин на арені еволюції. На поле битви зіткнуться жахливі монстри, створені витонченим розумом друзів і твої не менше могутні істоти.
Створи свій світ!
Уявіть собі, що Ви перенеслися в початок часів, коли життя на планеті тільки зароджувалася. Не забувайте, що це подорож дуже небезпечна, адже невідомо, який хижак може напасти. Може, це буде величезний динозавр, а може, зовсім невелика, але отруйна змія! Щоб їм протидіяти, доведеться створити армію власних тварин, наділених унікальними здібностями. Головне стежити, щоб вони не загинули від голоду! А це означає, що для кожного хижака повинна існувати жертва, я для кожного травоїдного - кущі і дерева.
Настільна гра «Еволюція» - не просто дитяча гра, яка допомагає розвинути логіку і зрозуміти принципи домінантності найбільш розвинених істот. Це справжня пригода, в якій з великим задоволенням візьмуть участь і дорослі. Прості правила дозволяють гравцям швидко зрозуміти суть подій, що відбуваються і активно в них брати участь. Кожен отримує на руки по шість карт, на яких зазначено, якими саме властивостями можна наділити створену тварину, з ким воно може мирно співіснувати і ким (чим) харчуватися. Переможцем стає той, хто створить найбільш численну і життєздатну популяцію, а для цього потрібно бути дуже уважним господарем. Небезпека чатує часто там, де її ніхто не чекає - це може бути страшний звір, який увірвався в стадо, яке мирно пасеться або ж посуха, від якої загине більша частина поголів'я.
«Еволюція. Час літати» - це доповнення до базової настільній грі, діє за тим же принципом, але додані нові можливості. Тепер битви відбуваються навіть в повітрі, на різній висоті, де потрібно трохи більше спритності і хитрості, щоб вижити. У грі також з'являються літаючі монстри, що знищують все на своєму шляху, а також дрібні паразити, здатні вбивати тварин, висмоктуючи з них життя по краплині. Але і деякі створювані істоти починають розвивати певні якості, що дозволяють їм ефективно захищатися і продовжувати життя свого роду. Наприклад, у літаючих монстрів з'являється інтелект, а деякі навіть навчилися розмножуватися.
Тим, хто розкуштував смак гри, кому стало цікаво створювати власний цікавий світ, рекомендується купити настільну гру «Еволюція. Подарунковий набір". У комплект входить базова версія, «Час літати», а також додатковий набір під назвою «Еволюція. Континенти». Тут тварини живуть на двох доісторичних континентах і в величезному океані, при цьому світ наповнюється різної флорою - кущами, деревами, водоростями.
Хочете продовження?
Настільна гра «Еволюція» стала настільки затребувана, що її розробники вирішили йти далі. Вони створили продовження «Еволюція. Випадкові мутації» і «Еволюція. Природний відбір». Ці версії дозволяють далі вдосконалюватися в створенні фантастичного світу, наповненого дивовижними тваринами. Ті ж, кого цікавлять рослинні форми життя, можуть купити додаток «Еволюція. Рослини».

Товарів на складі:
Немає в наявності