Настільні ігри з серії Еківокі

750грн.

Настільна гра Еківоки. Космос

Дана версія розвиваючої «ходилки» продумана таким чином, що грати в неї буде цікаво, як дорослим, ..
Характеристики гри
Гравці: від 3 до 16
Час: 45-60 хв
Вік: від 12 років
Мова: Російська

399грн.

Настільна гра Еківоки в дорогу (нове видання)

Для того щоб подорожі були захоплюючими, веселими і цікавими, творці «Еківокі» випустили модифікац..
Характеристики гри
Гравці: від 2
Час: 40-60 хв
Вік: від 16 років
Мова: Російська

785грн.

Настільна гра Еківоки (нове видання)

Метою даної «ходилки» є оперативне досягнення горища, де веселяться пінгвіни. Для цього кожен учас..
Характеристики гри
Гравці: від 3 до 16
Час: 45-60 хв
Вік: від 16 років
Мова: Російська
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
Коли всі гості наситилися і перезнайомилися, настає час цікавих розваг. Привітний господар пропонує кожному максимально проявити себе з різних сторін. Потрібно буде побути художником, скульптором, майстром пантоміми і навіть співаком. Головне, не соромитися, адже це відмінний шанс привернути до себе увагу, а значить, завести нових друзів або навіть романтичні відносини.
Стати зіркою вечірки
Отже, спочатку учасники визначаються - грають вони самостійно або в команді. У маленьких компаніях зазвичай кожен виступає сам за себе, ну а на великих вечірках зручніше буде розбитися на рівномірні групи. Після чого роздаються фішки, що позначають місцезнаходження учасників на ігровому полі, яке має вигляд будинку. Переможцем стає той, хто швидше за всіх оббіжить весь будинок і забереться на горище. Механіка руху дуже проста - гравці отримують певні бали за правильні відповіді і артистизм, вони і визначають, наскільки далеко просунеться фішка.
Яким чином показувати те чи інше слово вказують сторони кубика, який потрібно кинути на початку кожного раунду. Всього способів шість: назвати загадане, не використовуючи однокореневих слів, прочитати його навпаки, але не більше трьох разів, проспівати, зліпити, намалювати і зобразити, використовуючи власне тіло. Всі необхідні матеріали - пластилін, блокнот та інші пристосування є в комплекті «Еківокі. Нове видання». Так що докуповувати нічого не доведеться. Просто уявіть собі, яких веселощів викличе вимовлене вами слово «яіцатерпретні»! Спробуйте зобразити жестами словосполучення «Вшивий інтелігент» або намалювати «Життєрадісні децибели», що - слабо?
Купуйте настільну гру «Еківокі. В дорогу» і будь-яка Ваша поїздка перетвориться в захоплюючу подорож, наповнене новими знайомствами. Компактна коробка не займе багато місця, а барвиста упаковка відразу приверне увагу потенційних гравців у вагоні поїзда або салоні автобуса. Найцікавіше, що завдання в цьому комплекті абсолютно нові, - цілих вісімдесят карт не дадуть занудьгувати і внесуть різноманітність у захоплюючий і тривалий ігровий процес. У дорожньому комплекті відсутній поле, по якому повинні переміщатися фішки, як в класичній версії, але в дорозі воно і не потрібно. Замість цього є блокнот для підрахунку очок, олівець і пісочний годинник, що обмежують час на демонстрацію загаданого слова.
«Еківокі. Космос» - цікава версія знаменитої настільної гри, в яку з задоволенням будуть грати діти та інші члени сім'ї. Крім п'яти нових тем, розробники запропонували скористатися новими способами показу загаданих слів або словосполучень. Наприклад, потрібно буде за допомогою звуків зобразити те, що написано на картці. В космічні «Еківокі» можна грати навіть удвох і все одно це буде веселе і цікаве дійство.
Кличемо друзів в гості!
Якщо у Вас вдома намічається масштабна вечірка, а чим зайняти гостей ще незрозуміло, то краще за все заздалегідь купити настільну гру «Еківокі»! Вона стане справжнім сюрпризом після того, як всі наситяться і вже втомляться танцювати. Саме в цей час потрібно буде запропонувати гостям продемонструвати, на що вони здатні. Повірте, ця гра запам'ятається їм надовго і старі, а також нові друзі ще не раз захочуть навідатися до Вас. Так що, будьте готові до того, що Ваш будинок стане центром тяжіння цікавих і неординарних людей.

Товарів на складі:
Немає в наявності