Настільні ігри з серії Джанга

240грн.

Настільна гра Дженга квадратна

Дженга квадратна - це дуже популярна на весь світ гра. Сама конструкція ігрового процесу складаєть..
Характеристики гри
Гравці:
Час:
Вік:
Мова:

449грн.

Настільна гра Дженга гігантська

Дженга гіганська це дуже популярна гра серед молоді і не тільки. Сама конструкція ігрового процесу..
Характеристики гри
Гравці:
Час:
Вік:
Мова:

249грн.

Настільна гра Дженга 60

Дженга 60 це дуже популярна гра серед молоді і не тільки. Сама конструкція ігрового процесу склада..
Характеристики гри
Гравці:
Час:
Вік:
Мова:

229грн.

Настільна гра Дженга 54

Дженга 54 це дуже популярна гра серед молоді і не тільки. Сама конструкція ігрового процесу склада..
Характеристики гри
Гравці:
Час:
Вік:
Мова:

209грн.

Настільна гра Дженга 48

Дженга 48 це дуже популярна гра серед молоді і не тільки. Сама конструкція ігрового процесу склада..
Характеристики гри
Гравці:
Час:
Вік:
Мова:

355грн.

Вежа із завданнями для дорослих 18+ (Jenga 18+, Джанга 18+)

Що в коробці: 54 бруска (бук) правила гри ..
Характеристики гри
Гравці: від 2
Час: 10-15 хв
Вік: від 15 років
Мова: Російська
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
Все в цьому світі взаємопов'язано і рівновагу порушити дуже легко. Настільна гра «Дженга» - це можливість не тільки захоплююче провести час, а й потренуватися в спритності. Потрібно зберігати максимальний спокій і мати достатню вправність, щоб уникнути пасток, підстроєних противником. Власне ж підступність допоможе створити конструкцію, яка впаде під час ходу суперника по грі.
Раз, два, три, чотири, п'ять - починаємо вибирать!
Кожен набір в цій серії має 48 і більше брусків, в залежності від складності гри. Саме вони є матеріалом для побудови високої вежі, яку потрібно зводити разом. Поки поверх підноситься над поверхом, можна весело спілкуватися з майбутнім противником, адже, як то кажуть, спільна робота об'єднує. Але як тільки будівництво буде закінчено і почнеться гра, будьте готові до підлих вчинків противника. А як по-іншому? Завжди виграє найхитріший і сильний суперник.
«Дженга 48» - відмінний спосіб зайняти на довгий час невелику компанію. Як у всіх класичних варіантах цієї гри кожен новий рівень башти викладається з трьох однакових брусків поперек попереднього шару. Таким чином, зростає досить висока і стійка споруда з якої гравці по черзі повинні виймати по одному елементу. Той гравець, під час ходу якого вежа обвалиться, програв!
«Дженга 54» буде цікава тим, хто любить складні завдання, адже чим вище вежа, тим складнішим, захоплюючим і тривалим стає суперництво. Витягуючи по одному брусочки з 18-поверхової будівлі, потрібно постаратися не стати причиною руйнування будівлі. Щоб ускладнити процес, можна домовитися про те, що гравці користуються тільки однією рукою. По початку, звичайно, зручніше витягувати ті елементи, які знаходяться посередині ряду. Але з кожним новим ходом завдання буде ускладнюватися і в цей момент потрібно бути дуже уважним, щоб не попастися в пастку, влаштовану суперниками. А якщо висоти вежі буде недостатньо, тоді варто купити настільну гру «Дженга 60» і тоді змагання стануть трохи складніше.
«Дженга Гігантська» - прекрасний шанс зайняти всю сім'ю в дощову погоду, коли зовсім не хочеться виходити на вулицю. Перевагою цього набору є збільшений розмір брусків, який дозволяє зручно оперувати ними навіть найменшим гравцям. Ця гра стане не тільки приводом повеселитися і зайняти вільний час, а й здатна розвинути певні навички у дітей. Вони зможуть потренувати точність своїх рухів, розвинути логіку і просторове сприйняття світу. Крім того, невеликі брусочки, які використовуються в якості будівельного матеріалу, послужать відмінним приводом для фантазій і власних винаходів.
Настільна гра «Дженга Квадратна» - ускладнений варіант класичної гри. Основна відмінність - більш довгі елементи, які використовуються для побудови вежі. Тепер їх потрібно укладати по чотири в ряд, а не по три як в інших серіях. І якщо раніше було більш зрозуміло, як розподілиться вага на кожному поверсі вежі, то тут вгадати її падіння буде набагато складніше. Цей набір призначений для гравців-професіоналів, які бажають підвищити складність виконуваних завдань і, як наслідок, поліпшити власні навички.
Розвиваємося і розважаємося!
Настільна гра «Дженга» - це Ваше таємна зброя з нудьгою. Щоб захоплююче провести час, навіть необов'язково чекати приходу гостей, адже вежу з брусків цікаво збирати і розбирати навіть самостійно. А якщо до процесу приєднаються діти, то гра стане ще більш захоплюючою. Адже для них процес гри стане не просто розвагою, а й способом навчитися чомусь новому!

Товарів на складі:
Немає в наявності