Настільні ігри з серії Данетки

285грн.

Гра Данетки. Гроші, влада і слава

Як можна здогадатися, версія популярної настільної гри «Данетки» під назвою «Гроші, влада і слав..
Характеристики гри
Гравці: від 1
Час: 30-60 хв
Вік: від 8 років
Мова: Російська

850грн.

Гра Данетки. Вірю не вірю

Що в коробці: 2 ігрових поля 96 двосторонніх карт 72 жетона для голосування 6 карт з підказк..
Характеристики гри
Гравці: від 2 до 5
Час: 10-40 хв
Вік: від 16 років
Мова: Російська

285грн.

Гра Данетки

«Данетки» - гра, що полюбилась багатьом людям за просту можливість провести весело і цікаво віль..
Характеристики гри
Гравці: від 1
Час: 30-60 хв
Вік: від 10 років
Мова: Російська

285грн.

Гра Данетки. Страсті-мордасті

А Ви любите слухати і розповідати страшні, розбурхують кров, історії? Тоді настільна гра «Данетки...
Характеристики гри
Гравці: від 1
Час: 30-60 хв
Вік: від 8 років
Мова: Російська
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Серія настільних ігор «Данетки» дозволять кожному розкрити свої дедуктивні здібності. Як відомо, не тільки у палки два кінці, але і правда завжди одна або ж вона є брехнею. Гравцям належить зануритися в створення цікавих історій, початок яких їм буде відомо. А ось чим вони закінчаться можна дізнатися, тільки поставивши правильні питання ведучому. Для цього доведеться використовувати всю свою уяву, логіку і наполегливість.
Знайди правильну відповідь!
Щоб стати профі в класичній версії «данеток» потрібно навчитися вибудовувати складні логічні ланцюжки і не боятися фантазувати. Правила цієї настільної гри прості - для початку учасники повинні визначитися з ведучим. Їм може бути хто завгодно, і тому найкраще грати цю роль по черзі, так навіть цікавіше. Отже, ведучий дістає одну з карт і про себе читає її початок, а ось закінчення потрібно вимовити голосно і чітко, щоб почув кожен. Решта гравців на основі отриманої інформації формулюють і задають питання, які приведуть до повного розкриття сюжету. Ведучий же відповідає на них тільки двома способами «так» і «ні», а також «несуттєво». При цьому потрібно всіляко уникнути вивертів інших гравців, які будуть намагатися вичавити більше потрібної інформації шляхом задавання хитрих і неоднозначних питань.
Настільна гра «Данетки. Страсті-мордасті»здатна змусити нервувати навіть самого завзятого любителя фільмів жахів. Ефект буде особливо яскравим якщо учасники закриють всі вікна, а на стіл поставлять запалену свічку. Або, як варіант, розгадувати страшні історії можна біля багаття, вибравшись з ночівлею на природу. Безстрашні детективи таким чином навчаться приділяти належну увагу дрібницям і підказкам, розвинуть дедукцію і повправлятися у вирішенні логічних загадок.
«Данетки. Гроші, влада і слава» - ця версія, присвячена споконвічним людським слабкостям і пристрастям. Багато з них стали причиною більшості божевільних історій, які настільки цікаві, що хочеться дізнатися їх докладніше. Як і в попередніх версіях цієї серії, ведучий повинен буде по краплині видавати правильну інформацію учасникам, відповідаючи тільки на правильно поставлені питання. Ще можна спробувати спортивний варіант цієї гри, де переможцями стають не всі, а тільки гравець, який зібрав найбільшу кількість очок за найбільш цікаві питання і припущення.
Не бійся будувати власні версії!
Купити настільну гру «Данетки» - це значить отримати вдома інструмент, за допомогою якого можна захоплююче провести час досить значною компанією. Особливо актуальною вона буде довгими зимовими вечорами або коли йде сильний дощ. Деякі версії, наприклад, «Данетки. Страсті-мордасті» зацікавлять навіть школярів, а деякі такі як« Данетки. Гроші, влада і слава» будуть цікаві тільки дорослим. У будь-якому варіанті ця гра є кращим способом уникнути нудьги, а також підняти настрій собі і оточуючим людям.

Товарів на складі:
Немає в наявності