Настільні ігри з серії Барабашка

875грн.

Настільна гра Барбарон (Барабашка 5 з 12, Geistesblitz 5 vor 12) (рос.)

Розвиваюча гра для хлопчиків і дівчаток від шести років, що оптимізує дрібну моторику, вдосконалює..
Характеристики гри
Гравці: від 2
Час: 20-30 хв
Вік: від 6 років
Мова: Російська

590грн.

Настільна гра Дитинство Барабашки

Сьогодні ми розкажемо про настільну гру Дитинство Барабашки. Це одна з найпопулярніших ігор на ш..
Характеристики гри
Гравці: від 2 до 6
Час: 15-20 хв
Вік: від 4 років
Мова: Російська

590грн.

Настільна гра Барамелька (Барабашка 2, Geistesblitz 2.0)

Барамелька - це подружка знаменитого привида Барабашки. Вона оселилася в його будинку, вибрав..
Характеристики гри
Гравці: від 2
Час: 20-30 хв
Вік: від 8 років
Мова: Російська

590грн.

Настільна гра Барабашка (Geistesblitz)

«Барабашка» - це настільна гра для веселого і активного проведення часу в сімейному колі або серед..
Характеристики гри
Гравці: від 2
Час: 20-30 хв
Вік: від 5 років
Мова: Російська
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Маленький пустотливий привід на ім'я Барабашка відомий кожному, в основному з чуток. Деякі навіть вважають, що він давно зник або ніколи не існув. Однак це не так, Барабашка просто навчився добре маскуватися і приховувати сліди своєї діяльності. Але згадайте, як давно в будинку пропадали всякі потрібні речі? Повірте, це зовсім не випадковість, чи не забудькуватість і не крадіжка, а витівки хитрого привида і його друзів.
Трішки попустуємо?
Колись, під час однієї дивної пригоди Барабашка поцупив у одного чарівника фотоапарат, який виявився зовсім не простим. Він змінює на фото кольори предметів, які добрий полтергейст наглядів для себе. Адже перш, ніж зважитися на крадіжку, він робив знімки речей, вивішував у себе на горищі і визначався, з тим, що йому подобається. А тепер, розвісивши фотографії, він не може зрозуміти, що ж на них відображене. І поки Барабашка розглядає їх, завданням невеликої компанії друзів є розібрати всі фотокартки собі. Але не просто так, а дотримуючись певних правил.
Першою гра з серії «Барабашка» досить проста - всередині упаковки знаходиться п'ять предметів і 60 фотокарток з їх різнокольоровими зображеннями. Кожен гравець по черзі бере колоду і власноруч витягає одну карту, яку кладе картинкою вгору. Всі інші гравці повинні шукати предмет, який в точності намальований на картці, і його потрібно встигнути схопити раніше всіх. Якщо такого предмета немає, то потрібно схопити такий, який по характеристиках не схожий ні з одним предметом на зображенні. Для прикладу, якщо на фото зображена червона миша з синьою пляшкою, то потрібно першим схопити предмет будь-якого іншого кольору. Звичайно, це не повинна бути пляшка або мишеня.
У другій версії під назвою «Барамелька» всі події відбуваються у ванній кімнаті. До витівок Барабашки приєдналася його подружка - весела і невгамовна Барамелька, яка любить чепуритися перед дзеркалом. Там же вона фотографує свої улюблені предмети все тим же дивним фотоапаратом, який змінює колір зображень. Гравцям все також потрібно спробувати проявити вправність і першим схопити предмет, який точно відповідає зображенню. Або ж, навпаки, у переможця в руках повинна виявитися річ, якої зовсім немає на картці.
Третя частина цієї серії називається «Барбарон». Тепер в арсеналі злодійкуватого привида набагато більше предметів. Цілих дев'ять. Це істотно ускладнює йому завдання: зібратися і не запізнитися на побачення з прекрасною Барамелькой. Адже Барабашка, не дивлячись на минулі роки, не зміг перемогти свою погану звичку - розкидати предмети по дому і забувати їх місцезнаходження. Гравцям потрібно буде допомогти закоханому примарі встигнути на зустріч з дамою серця. Для цього по черзі гравці витягують з колоди одну картку так, щоб всі побачили її одночасно. Після чого інші учасники повинні схопити предмет такого кольору, як на картці або такий, якого там зовсім немає.
Розвиваємося граючи
Ігри серії «Барабашка» є відмінним способом внести різноманітність в традиційні сімейні вечори або регулярні зустрічі зі старими друзями. Ця проста і при цьому захоплююча гра здатна подарувати радість і перетворити кілька годин під час, наповнене сміхом і азартом. Купити настільну гру з серії «Барабашка» рекомендується батькам активних і допитливих дітей. Вона допоможе дітям розвинути увагу, спритність і логічне мислення. Крім того, Вашій дитині завжди буде, чим зацікавити зайшли в гості однолітків або ж дітей Ваших друзів.

Товарів на складі:
Немає в наявності