Настільні ігри з серії 7 Чудес

1150грн.

Настільна гра 7 Чудес: Дуель (7 Wonders: Duel) (рос.)

«7 Чудес: Дуель» являє собою одну з версій світу настільної стратегічної гри «7 Чудес». Вона роз..
Характеристики гри
Гравці: 2
Час: 30+ хв
Вік: від 10 років
Мова: Російська

1425грн.

Настільна гра 7 чудес: Вавілон (7 Wonders: Babel)

Настільна гра-стратегія «7 чудес: Вавилон» є одним з численних доповнень до базової грі «7 чудес»...
Характеристики гри
Гравці: від 2 до 7
Час: 30-60 хв
Вік: від 10 років
Мова: Англійська
Текст в грі: Немає

1895грн.

Настільна гра 7 Чудес (7 wonders)

«7 чудес світу» - це стратегія з дуже простими правилами і сюжетом, який динамічно розвиваєть..
Характеристики гри
Гравці: від 2 до 7
Час: 60-180 хв
Вік: від 10 років
Мова: Російська
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
Захоплююча настільна гра «7 Чудес» пропонує спробувати кожному стати великим творцем найвідоміших пам'ятників культури Стародавнього Світу. Для цього потрібно очолити одну з легендарних цивілізацій, яка і повинна стати переможцем в цьому грандіозному змаганні. У кожного народу є власна унікальна будівля, яка і є одним з семи світових чудес. Саме його потрібно буде звести, щоб по праву вважатися кращим. Це можуть бути:
  • Висячі сади Семіраміди
  • грандіозна статуя Зевса
  • неперевершений храм Артеміди
  • величний Колос Родоський
  • містичні піраміди Гізи
  • величезний Олександрійський Маяк
  • містичний мавзолей в Галікарнасі
Гра триває протягом трьох епох, необхідних кожній цивілізації, щоб досягти максимального прогресу. Весь цей час гравцям належить збирати ресурси, займатися будівництвом і торгівлею. За рахунок сильної армії можна буде істотно розширити територію свого впливу. А унікальні виробництва і технології дозволять тримати першість в активно і весело протікає грі.
Далі буде…
Вдосталь насолодившись базовою версією настільної гри «7 чудес», можна приступити до освоєння нових етапів. Розробники врахували високу популярність такої розваги і випустили кілька додаткових серій, здатних порадувати справжніх фанатів цієї гри.
Перш за все, слід звернути увагу на продовження під назвою «7 чудес: Вавилон». Як і в основній версії, гравцям потрібно розвивати власну державу - будувати, воювати, торгувати. Але, крім цього, у учасників з'являються нові можливості взаємодіяти один з одним. Покращена механіка і добре продуманий сюжет принесуть справжнє задоволення всім, хто любить і цінує сучасні настільні ігри. Назва «7 чудес: Вавилон» дано не випадково, адже додатковим завданням гравців буде споруда легендарної Вавилонської вежі. Кожен новий встановлений елемент буде активно впливати на міжнародну ситуацію і статус гравців, роблячи процес більш захоплюючим і непередбачуваним.
Крім того, на шанувальників цієї серії ігор чекає ще один приємний сюрприз, який має назву «7 чудес. Дуель ». Це самостійна версія, призначена для двох завзятих гравців, яким належить з'ясувати хто з них кращий правитель і стратег. Перш за все, кожен гравець повинен буде побудувати власне місто, упорядкувати і розширити його. Звичайно, у кожного великого народу повинна існувати культова споруда, яка прославить його на весь світ. Саме її потрібно буде побудувати протиборчими сторонами. Важливо знати, що гра є досить складною і динамічною, так як конкуренція досить висока і, тому, приділити час на розвиток якоїсь однієї галузі досить важко. Але зате досвідчені гравці зможуть отримати справжнє задоволення від лютої сутички двох інтелектів.
Відчуй себе богом!
Інтелектуальна стратегічна настільна гра «7 чудес» давно зайняла своє почесне місце на полицях всіх ігроманів. Чудовий дизайн, зрозумілі правила гри і захоплюючий сюжет викликають бажання купити одну з версій «7-ми чудес» навіть у тих, хто тільки вирішив зануритися в дивовижний світ настільних ігор. Маючи цей набір, Ви назавжди можете забути про нудні вечори, адже тепер у Вас буде чим розважитися з членами сім'ї або друзями, коли на вулиці панує негода.

Товарів на складі:
Немає в наявності