Скляні нарди для подарунка

  • 17 серпня 2014 13:41:51
  • Нема 1
  • Переглядів: 3715
  • 5

За всю історію людства люди придумали багато різних захоплюючих ігор. Деякі були придумані набагато раніше, деякі вже в наш час. Однією з таких є нарди. Існує багато легенд, коли саме були створена дана гра. Було досліджено багато різної документації для встановлення батьківщини цієї гри. Відомо лише те, що вік нард налічує вже більше ніж 3000 років. 
Сьогодні нарди бажають купити багато людей, тому що, це один з видів подарунків, який сподобається будь-кому, оскільки ця гра заворожує. Одним з варіантів можуть бути скляні нарди з фотодруком

  
Нарди цієї серії - це результат довгих експериментів, в наслідок яких майстри створили ідеальний продукт. Оригінальне виконання і особливість роботи, безсумнівно підтверджує той факт, що це стане чудовим подарунком ювіляру або Вашому найкращому другові, та в принципі, будь-якій людині, якій Ви хочете виявити повагу. Якщо ж, Ви вже маєте нарди такого виду, Ваш статус підвищиться в очах інших. Аналогів в нашій країні, на даний момент не має або їх дуже мало, Скористайтеся цією можливістю і будьте новатором. В процесі виготовлення використовують тільки якісне та сучасне обладнання. Скло зроблено так, що воно піддається ідеальній обробці, що надає йому підвищену стійкість. 
Ніжки зроблені з міцного каучуку, що не дозволяють нардам ковзати по поверхні, крім того збережуть їх у цілості. За допомогою, так званих, латунних колон кріпляться борти нард, борти можуть бути зроблені в трьох різних варіантах: ясен кольору горіх, ясень кольору венге і акрил. Магніти призначені для з'єднання двох половин дошки, це дуже зручно. Лузивиготовлені з акрилового скла. Фішки відрізняються своєю неповторністю, а також фірмовим стилем, які зроблені з таких матеріалів як: акрил, шпон і оксамит.
Це воістину чудовий подарунок для друга або начальника, зробивши який Ви, тим самим, підкреслите його якості такі як відмінний інтелект, а також дуже хороший смак. Всім відома легенда, що ті, хто грав в нарди, досить швидко освоїв шахи, але, в свою чергу, хто вже багато часу грав в шахи, починаючи освоювати нарди, заходив в якийсь глухий кут. 
Купити скляні нарди з фотодруком, ще й ручної роботи це багато чого коштує. Без сумніву, подарувати їх близькій людині або відданому другу - значить не тільки поважати, а й зробити, свого роду, комплімент, показавши його розважливість та мудрість. По правді кажучи, можна вибрати любий товар для подарунка, але якщо у виготовлення нард було вкладено багато зусиль і бажання досконалості, то краса та витонченість цих нард стане дуже високою, а сам подарунок стане більш цінним. Нарди символізують незвичайність, таємничість, а також наділяють партнерів по грі, мудрістю та піднімають їх статус. З постійним розвитком нард збільшується якість виробництва даної гри. Найкраще проведння часу - це провести його за даною грою в колі родини або друзів. Можна влаштовувати різні турніри, що приверне увагу до нардів і зробить подарунок оригінальнішим. Скляні нарди це той подарунок, який буде високо цінуватись його володарем і займатиме гідне місце в його домівці.

Слід додати, що в нашому інтернет - магазині, Ви можете підібрати одні із запропонованих нард, а також замовити їх за власним бажанням вибравши абсолютно любу картинку або фото.

 
Залишити відгук  ↓
 
1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
1 голосів
100% 1 позитивних
1  
 
 
Товарів на складі:
Немає в наявності