Як вибрати покерний набір?

  • 01 листопада 2014 18:25:18
  • Нема 0
  • Переглядів: 3471
  • 0

Покерний набір – це комбінація усіх необхідних елементів для гри у покер.  Такими основними елементами є покерні фішки, гральні карти, батони, гральні кістки та футляр. Додатковими елементами є полотно та різноманітні аксесуари .
Найголовнішим елементом гри у покер є , звичайно – чудовий настрій гравців, весела компанія та азарт.
1.Покерні фішки, які інколи називають чіпами, або ж жетонами. Є основною складовою покерного набору  та потребують ретельного вибору і індивідуального підбору. 
Нижче наведено основні критерії вибору фішок для вашої гри.
- набір з номіналом – якщо ви новачок у цій популярні грі і ще не до кінця розібрались у основних правилах покеру, або ж просто не бажаєте надавати фішкам щоразу нового значення  даний набір стане Вам у пригоді. Плюс  набору в тому, що вказане чисельне значення фішки з найбільшим та найменшим  номіналом, оскільки  для основної гри обираються фішки  розпочинаючи  з 25 до 5 тисяч і більше, а для кеш гри переважно обирають фішки з градацією від 1. Такі набори обирають переважно для більш – менш стабільного кола гравців.
- набір без номіналу – найважливішою перевагою даних наборів є те, що номінал фішки Ви можете призначати самостійно, не  обмежуючи себе нічим, окрім сум на які готові грати.  Така гнучка система номіналізації дозволить  розігрувати фішки від  25, 50 і  до 1000 , а у кеш грі від 0,05 , 0,25 та  1 на користь гравців, що беруть участь у грі. Це додає  наборам без номіналу переваг  для власника. Який щоразу грає у компаніях з новими гравцями.
Якість фішок у покерному наборі відіграє найважливіше значення, тому слід звернути увагу на такі матеріали:
- покерний набір з пластмасовими фішками  - якщо ви граєте доволі часто, то гра такими фішками стає нецікавою оскільки вони більш чутливі до фізичних ушкоджень. та не з особливим успіхом складаються у стовпчики. отож, якщо замислитись - краще не пошкодувати та віддати більшу суму за те. чим Ви будете перекидатись у раках постійно, граючи у покер
- покерний набір з композитними фішками - є так званою "золотою серединою"  між дороговартісними та дешевими жетонами, оскільки поєднують у собі фізичні властивості як пластмасових, так і більш міцних матеріалів. До усього цього  - придбати їх можна зі більш прийнятними цінами і прослужать вони значно довше пластмасових. 
- покерний набір з керамічними/ глиняними фішками - слідкуючи за новими технологіями, можна відмітити, що фішки даного типажу є найміцнішими та найпрактичнішими у даній грі. проте їх вартість часто густо відвертає око покупця. який доволі рідко грає у покер. якщо  ви любитель і фішки у Вас не залежуюються даний їх тип буде найкращим у всіх поняттях практичності та витривалості.
Окремо можна звернути увагу на ще один підтип фішок:
покерний набір з фішками з голограмним нанесенням- такі фішки виглядають ефектніше, дають можливість перевести погляд  під час гри. 
покерний набір із фішками без голограми - є класичним варіантом фішок для звичайної гри , аби не відволікатись від гри.

2.Гральні карти -є одним з основних елементів гри у покер і є якісним показником на покерний набір. їх краще обирати від виробників більш відомих фірм, варто також звернути увагу на те, що для покеру використовують специфічні покерні карти, які мають ширшу основу, та є дещо міцнішими. обирайте хороші карти, оскільки, як і фішки вони будуть знаходитьсь під руками і  витримувати більше навантаження.

3.Баттони - спеціальні кнопки, які містяться у диллера і визначають хід та напрямок гри.

4.Футляр - без перебільшень відіграє важливу роль особливо у транспортуванні набору, тому обирати його слід ретельно, залежно від кількості переміщень. які буде здійснювати у майбутньому. Тому варто відмітити такі основні матеріали, з яких виготовляють футляри для покерних наборів: 
- покерний набір з металевим (алюмінієвим) футляром або кейсом є одним з найпрактичніших у використанні, а його дизайн є суворим , що додає солідності та непердбачуваності
- акриловий покерний кейс  - їх найчастіше використовують приватні заклади для роздачі фішок перед грою
- бокс у формі круглого обода -  є нещодавнім винаходом, у якому фішки розміщуються вертикально у спеціальних ложах , а форма містить спеціальну ручку, що висувається для кращого транспортування
- кейси з шкіряною оббивкою - такі футляри виглядають доволі презентабельно і додають солідності його власнику та серйозності усі компанії, що буде приймати участь у грі.
- дерев'яна коробка для покерного набору - зазвичай є індивідуального виготовлення , створюється вручну з іменними накладками чи гравіюваннями і є найкращими та найдорожчими покерними наборами.

5.Кубики, або ж гральні кості - п'ять кісток у наборі, що зазвичай виготовляють зі стійкого пластмасового матеріалу, акрилу, які можуть прислугувати і в інших іграх. де необхідні зари.

6.Полотно - є додатковим елементом у покерному наборі і слугує для покриття столу, на якому проводиться гра, аби усунути різноманітні нерівності, та не зосереджувати погляд на поверхні столу (зазвичає  виготовляється з цупкої тканини одного, темного кольору)

Аби однозначно визначитись з правильністю власного вибору наведемо основні критерії, за якими варто обирати покерні набори
Кількість фішок у наборі завжди прямо пропорційна кількості учасників гри, тому варто прорахувати кількість потенційних учасників гри, не забуваючи про те, що покер є азартною грою і кількість бажаючих пограти чи просто збільшити кількість ставок може збільшитись тому варто брати дещо більше фішок, ніж плануєте. Наборами до 100 фішок   грати доволі незручно навіть двом гравцям, хіба що це колекційні набори  використовуватись будуть рідко. Такими кількостями можна докуповуватись, якщо початковий набір фішок виявився замалим для вашої компанії.
Набір на 200  фішок є варіантом для початківців - компанії з 5 чоловік, які хочуть розвіятись за грою. Набір на 300 фішок для покеру є найбільш популярним через оптимальну кількість фішок, широко користується популярністю як початківців, так і для любителів даної гри. Зазвичай їх рекомендують використовувати у компанії до 8 чоловік. Покерний набір на 500 фішок рекомендовано для групи до 10 гравців. Набір для гри в 1000 фішок підійде для своєрідного покерного турніру для 16 чоловік. більшу кількість фішок не варто купувати, оскільки їх зберігання є доволі громіздким (заважує до 15 кілограм) і знайти футляр для їх транспортування доволі складно, хіба виготовляти індивідуально.
Якість фішок у наборі  займає намале значення оскільки більша частину суми, витраченої на покерний набір іде саме на фішки, тому тут варто згадати про суму, яку Ви готові витратити на даний вид гри - аби не зробити його занадто дорогим, та дуже неякісним, адже саме у цьому випадку співвідношення ціна=якість є правдивим.
Отож вище наведені характеристики дозволять Вам обрати найкращих варіант покерного набору для конкретного випадку та саме за Вашими вподобаннями, та гравцями, які будуть брати участь.
сподіваємось, що наші поради стануть вам корисними. Обирайте покерні набори у подарунок для особистого користування у нас на сайті  та грайте, перемагайте, відпочивайте !!!

 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Товарів на складі:
Немає в наявності