Чому варто навчитися грати в шахи?

  • 08 червня 2014 22:03:54
  • Нема 0
  • Переглядів: 3804
  • 0

                                                    

Шахи цікава і захоплююча гра, яка з'явилася дуже давно. У нинішній час шахи не тільки популярне хобі багатьох людей, але і тренер для Вашого розуму. Спробуємо розібратися в чому ж користь шахів.
Багатьом відомий факт, що людина протягом життя використовує тільки малу частину свого мозку. Гра в шахи сприяє роботі всіх частин мозку - і лівої, яка відповідає за логіку, і правої, яка відповідає за аналіз і допомагає знайти вихід з різних ситуацій. Граючи в шахи, людина розвиває вміння про прийняття швидких рішень, так само розвиває можливість передбачення результату партії, вчитися прораховувати ходи супротивника і правильно планувати свої.
Багато хто вважає, що шахи нудна гра і не підходить по віку дітям, через її складність - вони помилятися. Це одна з кращих ігор, в яку просто необхідно навчити грати дитину. У процесі гри дитина отримує навички, які будуть необхідні в житті. А саме: уважність, поліпшується пам'ять, відточується мислення, і найголовніше - цілеспрямованість. Навіть, якщо дитина програє, він починає бачити свої мінуси і плюси, вчитися боротися з невдачами, оцінювати тверезо ситуацію і виправляти свої помилки в грі. Всі навички придбані за допомогою шахів допоможуть дитині у прийнятті дорослих рішень.
Не можна сказати що навчитися грати в шахи просто, але якщо набратися терпіння, трохи посидючості і головне захотіти, то нічого складного в цьому немає.
Грати можна як з кимісь, так і з комп'ютером. Але з людиною гра набагато цікавіша і більш емоційніша. Ознайомтеся з правилами гри шахи і приступайте. Все у Вас вийде.

 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Товарів на складі:
Немає в наявності