Сьогодні шахи роблять з самих різних матеріалів

  • 19 лютого 2014 20:42:47
  • Переглядів: 2269

Як казав один відомий літературний персонаж , шахи рухають вперед і культуру і економіку . Шаховий клуб , при правильній постановці , зможе перетворити Васюки . Згадуючи мову великого комбінатора , сміємо відмітити , що той був , насправді , не далеко від істини. Адже , як мінімум , дозвілля людства стало цікавішим завдяки цій захоплюючій грі. Сьогодні купити шахи у  Львові або іншому  місті , можна самі неординарні . Ручна робота , ексклюзивні варіанти , великий асортимент вибору - все це до послуг любителів струснути розумом в будь -який час доби .

Шахи вже давно є якщо не прикладною наукою , то вже напевно засобом міжнародного спілкування. Сотні тисяч людей різних народностей , не розмовляючи спільною мовою , не бачачи один одного , можуть грати в шахи через Інтернет або телефон. Деякі партії можуть тривати місяцями , роками. Хоча , поняття заочних шахів було відомо ще в далекому 16 столітті - тоді купці грали між собою по листуванню . Сьогодні ж шахові партії грають в поїздах , літаках , на пляжах і в готелях , в парках на лавочках і т.п. Грати можна на гроші , або просто на інтерес. Настільні шахи в сучасному світі , напевно , легко можуть конкурувати з картами.

А от по давнині походження шахи залишають далеко позаду карти. Шахи сьогодні - це розвинена система регулярних турнірів, спеціальні тренери та журналісти , професійні спортсмени та аналітики , ну і , звичайно ж , маса просто любителів і затятих прихильників . З шахів навіть проводять окрему олімпіаду , що проходить раз на два роки в якості командного змагання.
Історія , правда , умовчує з чого зробили прообраз найпопулярнішої у світі гри. Сьогодні ж шахи можуть виготовити з чого завгодно . Найпоширеніші - це шахи з дерева , але бувають і з пластику , металу , навіть кістки і каменю.

Рідше , але буває , що грають шахами з хлібного м'якішу або пластиліну. Дерев'яні шахи , зокрема , виготовляють з тика , сандалу , кипариса , червоного дерева і багатьох інших порід. Бувають , звичайно, і більш екзотичні варіанти. Як оригінальний подарунок можна розглядати сувенірні шахи , де фігурки виконані , наприклад , у вигляді воїнів. Подарункові шахи , насправді , користуються величезною популярністю , адже це чудовий подарунок для самих різних людей.

 
Товарів на складі:
Немає в наявності