Шахматы Магнитные g-009 Gniadek

  Рейтинг: 5.0 ( Основано на 9 отзывах ) Написать отзыв

  • 1280грн.

  • Есть в наличии
  • Производитель: Gniadek
  • Модель: g-009
Перезвоните мне

Производитель: Gniadek (Польша)

Чехол изображенный на фото в комплектацию не входит, покупается дополнительно.

Шахматы «Магнитные малые» - это намагниченная деревянная доска и деревянные шахматные фигуры, оснащенные магнитами внутри. Само название «магнитные» говорит о том, что фигуры не будут скользить по доске даже при встряске в самый неподходящий момент. Такие шахматы лучше всего  подойдут для детей, благодаря им ребенок научится внимательности, будет развивать логику и тренировать свой ​​ум. Шахматная доска и фигуры небольшого размера и как раз, поэтому данный комплект пригодятся, если Вы собираетесь в путешествие или длительную поездку. Время пролетит незаметно за любимой игрой и не будет потрачено впустую. Приятно Вам игры и новых побед.

Материал
Материал доски дерево
Материал фигур дерево
Размеры доски
Общий размер 28 см х 28 см
Игровое поле 25 см х 25 см
Клетка 30 мм
Размеры фигур
Высота короля 55 мм
Высота пешки 30 мм
Диаметр основания короля 20 мм
Утяжелители фигур нет
Тип доски
Тип доски магнитная
2022-06-08

6. На цей пункт мені особисто пофіг, але для естетів: деякі чорні фігури чорніші за інші. Дуже сильно видно по турі і пішаку. Пішак майже чорний, типу як венге, а тура – більш світла, під горіх. На білих теж таке є, але майже не помітно в порівняні з чорними.
7. На деяких фігурах вже із коробки трошки відклеїлася тканина на дні. Не критично.
8. Немає засувки для фіксації дошки у відкритому вигляді.

Купив би знову? Так.

2022-06-08

...Можливо допоможе постукати по дошці перед відкриттям, але мені особисто лінь :) Я взагалі в наборах подібного розміра волію мати "вільний" трей, куди фігури можно швидко кинути гуртом, а не вкладати в особисті лунки. І цей набір дозволяє це зробити – обидва треї добре тримаються всередині дошки, але легко виймаються, якщо необхідно. Під треєм просто голе дерево, тож мені особисто доведеться його чимось оббити ще.
4. Деталізація коня і короля. До короля одна претензія – на вершині могильний камінь замість хреста. Але зате буде більш міцним :) Кінь... Ну вони намагалися додати деталей, і в цілому це звичайний німецький стаунтон, проте виконання не дуже, якщо зблизька роздивитись. Деякі поверхні на коні не зачищені. Але 1150 грн :) До інших фігур не маю претензій.
5. Немає додаткових ферзів.
...дивіться далі

Купив би знову? Так.

2022-06-08

3. Трей для фігур. Він обтягнутий типу м'якою тканиною і до цього претензій немає. Що бісить – так це пластик під тканиною. Він дуже тонкий і гучний, коли до нього торкаєшся (в закритому вигляді претензій немає, нічого ЗАНАДТО не гримить). Зазвичай в такому пластику раніше китайський непотріб поставлявся, для розуміння. Плюс, не сказати, що розмір лунок вдало підібраний під фігури. Тобто якщо сильно потрясти, вони все одно залишаються на своїх місцях і немає гуркотіння особливого при ходьбі. Але от коли ви відкриваєте – частина фігур може "приклеїтися" до протилежного трею і треба частину фігур ще і звідти доставати.
...дивіться далі

2022-06-08

6. Засувка – ок, претензій не маю.
7. Набір наче дійсно виконаний із дерева. З коробки запах тільки власне дерева і лаку. В руці зачиненим відчувається добротно, люфтів не помітив.
8. Магніти хороші. Якщо сильно трясти із боку в бік дошку, то фігури їздять, але лише трошки, при цьому не падають. Можна перевернути догори дригом і фігури залишаться на місці. При цьому по дошці все ковзає приємно, без зусиль.


Мінуси:

1. Випалені лінії між полями – це було дуже вдалим рішенням. Бо якщо пригледітися, то видно, що доволі погано вирівнені поля одне відносно одного. А з цими лініями – все ок і нічого око не бентежить :)
2. Нотація. Просто дуже дешево нанесена нотація. Вони читається, вона є, але не виглядає гарно.
... дивіться далі

2022-06-08

За ці гроші – ідеальний для мене шаховий набір.

Плюси:

1. Прекрасний розмір для "взяти з собою". Не занадто великий, не занадто малий. На фото сайту здається набагато більшим (особливо фігури). Думав, чи брати 24 см і розумію, що не промахнувся. Тобто зрозуміло, що фігури доволі малі, але зате у якійсь кафешці вам збоку від дошки ще й вистачить місця для кави і тарілки з десертом. В сумці також прям багато місця не займає.
2. Вага набору. За такий розмір – ок. Не заважкий.
3. Якість виконання. В цілому все добре, є пара невеличких моментів, але вони не настільки вагомі, щоби не купляти набір (опишу нижче).
4. Читаємість фігур. Тут все добре, фігури відрізняються одна від одної, проблем не бачу.
5. Майже не видно стику між половинами дошки – це плюс.

...дивіться далі

Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Шахматы Магнитные малые, g-009, Gniadek, magnit

Товаров на складе:
Нет в наличии